9 טיפים להארכת חיי הוילון שלכם

וילונות אשר נמצאים בבית נחשבים לפריטים בולטים המוסיפים יופי רב ולכן חשוב ביותר לתחזק אותם לאורך זמן רב.
הוילונות אינם מספקים רק פתרון אסתטי אלא גם מספקים פתרון הצללה המאפשר לשמור על הצללה בחלל , מה שחיוני כל כך בישראל בה השמש זורחת בכל ימות השנה.

מעצבים את הבית בוילונות לקראת ראש השנה והחגים
תחזוקת וילון ביתי

לפניכם 9 טיפים אשר יאריכו את אורך חיי הוילון שלכם:

  1. השקיעו ברכישת וילון איכותי – ההמלצה היא להשקיע ברכישת וילון איכותי אשר ישרת אתכם לתקופה ארוכה ותהיה לכם האפשרות ליהנות ממנו לאורך זמן רב.  כדאי לקנות וילון איכותי הכולל חומר גלם איכותי אשר יחזיק מעמד זמן רב ויהיה קל לנקותו.  אם תבחרו לרכוש וילון לא איכותי, אתם עשויים למצוא את עצמכם נאלצים להחליף את הוילון לאחר שנה.
  2. קראו היטב את הוראות היצרן בעת ניקיון – ניקוי וילון אינו דומה לניקיון ספה ולכן חשוב מאד לדעת כיצד לנקות ולבחור את חומר הניקוי המתאים ביותר. אם אתם מעוניינים לנקות את הוילון באמצעות חומר ניקוי חדש ההמלצה היא לבצע את הניקוי בחלק קטן על מנת לבחון אם מדובר בחומר ניקוי מתאים. כך אם יגרם נזק לוילון הרי התוצאה לא תהיה נראית לעין.
  3. וודאו כי התלייה נכונה – ידוע לכל כי מעצבים נחשבים לאומני האשליות הגדולים ביותר ובאפשרותם לייצור מראה יפה בדיוק כמו קוסמים. גם בעת עיצוב הבית באמצעות וילון חשוב מאד לשמור על מראה יפה באמצעות תליית הוילון בצורה נכונה. תלייה נכונה תבטיח את הארכה של חיי הוילון שלכם. ההמלצה היא לשים לב לא רק לאורך הוילון אלא גם לרוחב.
  4. הקפידו לנקות את הוילון בהתאם לסוג הבד – על מנת להאריך את חיי הוילון שלכם ההמלצה היא לשים היטב לסוג הבד ולדאוג לחומרי ניקיון מתאימים בהתאם לסוג הבד. ישנם וילונות אשר ניתן להכניס למכונת כביסה ולתלות לייבוש, אך לא כל וילון בד. מכאן, בעת ההגעה לחנות חשוב ביותר לשאול את צוות המוכרים את כל השאלות על מנת לצאת מהחנות ולהבין בדיוק מה צריך לעשות. 
  5. הקפידו לשים לב למנגנון החשמלי בעת הניקוי – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של וילונות הכוללים בין היתר מנגנון חשמלי המחייב התייחסות בעת הניקוי. על מנת להאריך את חיי הוילון הכולל מנגנון חשמלי חשוב ביותר לנקות את המנגנון החשמלי על ידי פתיחתו וניקוי יסודי של האבק על מנת לאפשר עמידות לאורך זמן רב. 
  6. נקו את וילונות אחת לכמה חודשים – ההמלצה היא לנקות את הוילונות אחת לכמה חודשים על מנת לשמור על אורך החיים שלהם. 
  7. התאימו את הוילון לאופי החדר – על מנת לשמור על תחושה אוורירית יש לעשות שימוש בוילון רומי. לעומת זאת, אם אתם רוצים לשמור על וילונות בחדר הילדים, הרי הבחירה תהיה וילון גלילה.
  8. בחנו את סוג התפירה – על מנת להאריך את חיי הוילונות חשוב מאד לבחור את סוג התפירה המתאים. קיימים הבדלים בין תפירה מסודרת ותפירה פראית. 
  9. מצאו חברה ותיקה – על מנת להאריך את חיי הוילונות חשוב למצוא חברה המתמחה בניקיון וילונות אשר פועלת בתחום זה זמן רב ולה ניסיון רב. 
סגירת תפריט