מוצרים חדשים מבית וילונות אורגון

מוצרים חדשים מבית וילונות אורגון

אחד המוצרים הכי חדשניים של וילונות אורגון, הוא וילון סאן סטריפ. זהו וילון מסדרת ORGON LIGHT CONTROL המהווה שילוב בין בין בד לבין וילון הצללה שמתנהג כמו תריס.

וילונות אורגון מותג סאן סטריפ, משווק בכל מיני בדים, עיצובים וגוונים עם כל מיני סוגים של בד הצללה עם איכויות משתנות של סינוןה אור.

וילון סאן סטריפ של אורגון הוא מוצר חדש העשוי מבדים אטומים ומסילות תחתונות ולכן הוא מתאים לחדרי שינה וגם לחדר בו צופים בטלוויזיה.

וילון סאן סטריפ של אורגון משווק עם מנגון הפעלה, אביזרי הרכבה, וגם הקסטה שלו והמסילה התחתונה, כולם מותאמים לצבע של הוילון. התאמת הצבעים בין כל חלקי הוילון יוצרים הרמונייה בכל חדר בו תלוי הווילון הזה.

כאשר מדברים על וילונות חשובת להזכיר את ילון סאן סטריפ, בוילון זה יש אפשרות לבחור את עובי הפסים החל מצרים וכלה ברחבים וגם לקבוע רווחים שונים ביניהם אם רוצים.

וילון סילואט- מותג של וילונות אורגון

וילון סילואט לא סתם קיבל את השם הקלאסי הזה שכן הוא עשוי משלבים עשויים מבד רכים מאוד שיש ביכולתם לסנן את קרני השמש ולהחדיר אורך רך ונעים. וילון סילואט הוא מותג מנצח של וילונות אורגון ויש יכולת לשלוט ברמת ההאפלה וההצללה שלו.

בגלל יכולת ההאפלה שלנו הוא מתאים לחדרי הקרנה או למי שלחדר השינה שלו חודר אור ומפריע לו לישון.

וילונות רומאים נראים כמו מסך ויש יכולת לקבל אותם עם מנגנון ידני או חשמלי. הם עשויים מבדים נבחרים ודיוק הוא הדבר הכי חשוב בתפירה שלהם. הם יכולים להיות תפורים מכמה פסים רחבים של בד שמרכיבים את הווילון ויש להם מראה מצד אחד מאוד בסיסי ומצד שני קצת פרימיטיבי.

כמה סוגי וילונות רומאים לאורגון

יש כמה סוגי וילונות רומאים לאורגון. יש וילון רומאי ממוכן המיוצר בפס ייצור ממוחשב והתפירה הזו מדויקת כמובן יותר מכל מכונת תפירה.

לווילון רומאי מסדרת וילונות אורגון יש גם כיסים הנתפרים לרוחב הווילון. אפשר לבחור אם התפרים בווילונות רומאים של וילונות אורגון יהיו קדמיים או אחוריים וגם אם לבלוט את ה"כיסים" קדימה או מאחור.

ויש גם מותג של וילונות אורגון שהוא רומאי קלסי. תפירה במרווחים קבועים בקווים ישרים על האריג. וילונות אורגון יש לציין נעשים באיכות התפירה והדיוק הכי טובים בעולם ולהן הם נחשבים במותג. מלבד תפירת העלית הם גם עוברים בקרת איכות מוקפדת. וילון הרומאי הרך, הולך על בדים רכים שיש אותם בכל מיני טקסטורות, גוונים והדפסים והם יכולים להתאים לכל סגנון ולכל עיצוב.

וילונות אורגון מסוג בלון-אוסטרי, מיועדים לחובבי המראה הדרמטי. זהו וילון בסגנון אוסטרי שנתפר עם כיווץ למעלה  והתפירה בין החלקים של הווילון נעשית בצורה של גלים מה שתורם למראה האצילי והקלאסי של הווילון.

אורגון לייט קונטרול, הוא עוד וילון ייחודי עשוי בד, עם יכולת שליטה באור של התריס. הוא עשוי משתי שכבות בד ויש דומיננטיות ובולטות רבה בחפים (בכיסים)  על הווילונות.

סגירת תפריט