וילונות אורגון- הפתרון אולטימטיבי לעיצוב והצללה

וילונות אורגון- הפתרון אולטימטיבי לעיצוב והצללה

אין ספק כי וילונות הם אביזר הנחוץ בכל בית, בין אם מדובר בסלון, בחדר השינה או בחדר העבודה, כאשר הם משמשים גם כאלמנט דקורטיבי משלים וגם כפתרון אידיאלי לוויסות אור השמש החודר פנימה. אך לעתים, בבואנו לבחור את הווילון המתאים, אנו נתקפים בתחושת בלבול שכן לכל חדר יש את המאפיינים שלו- בין אם מדובר בדקורציה שונה או בגודל החדר, כך שהוילון אשר מותאם לסלון אינו בהכרח מתאים לחדר אחר, שהרי כל חדר מעוצב בצורה אחרת ומחייב צרכים שונים.

וילונות אורגון- כיף לעצב את הבית

וילונות אורגון ידועים כוילונות איכותיים המספקים שלל מנגנוני הצללה שונים, זאת בשילוב דגמים ומרקמים מגוונים המותאמים לסגנונות השונים, כך שהלקוח נהנה ממוצר אופטימלי המשלב בין איכות, אפקטיביות ונוחות. באמצעות וילונות אורגון עיצוב הבית מקבל תפנית חיובית שכן הווילונות אינם משמשים  אך ורק ככיסוי לחלון ויש באפשרותם להשפיע באופן ניכר על נראות החדר. זאת באמצעות מנגנון הצללה אשר מווסת ביעילות את מידת ההצללה בחדר, וכן על ידי דגמים שונים המותאמים לקו האקלקטי המאפיין בתים רבים בימינו, כאשר העיצוב הכולל של הבית מכיל קשת מגוונת של קוים סגנוניים החל מקו מודרני נקי, דרך טאץ' קלאסי ועד קו אותנטי מסורתי.

אפשרויות הצללה בהתאמה

האקלים הישראלי מתאפיין בשמש חזקה ומאירה, אך חדרי הבית פונים לכיוונים שונים, כך שחלקם מוארים יותר בעוד אחרים חשופים פחות לקרני השמש. לשם כך- וילונות אורגון מומלצים ביותר כאשר מדובר בעיצוב הבית, שכן הם מצוידים במנגנון הצללה פונקציונלי, כך שלכל חדר ניתן להתאים וילון זה או אחר על פי מידת ההצללה הנחוצה בו, וכן בהתאמה למאפייני החלון והתריס המצויים בו.

וילון סאן סי -שילוב בין קלאסי למודרני

כשם שבתים רבים דוגלים בעיצוב פנים אקלקטי המשלב בין סגנונות שונים, כך גם חלק מהרהיטים עצמם מכילים כמה קוים סגנוניים במקביל. בהתאם למגמה זו, וילונות אורגון מציגים את וילונות סאן סי- וילונות הצללה המשלבים בין המראה הקלאסי של וילון רומאי למנגנון גלילה אפקטיבי, כאשר בדומה לתריס- במידה והוילון סגור, נמנעת כל חדירה של אור. כך שמצד אחד ישנה אפשרות לשלוט באופן המקסימלי בוויסות האור החודר לחלל החדר, ומאידך-המעטפת המרשימה של הוילון הרומאי על שלל מרקמיו מעניקה לווילון מראה מעוצב בעל טאץ' קלאסי מהודק.

לעבוד מהבית בפרטיות המירבית

בימינו, כאשר עבור אנשים רבים הבית משמש כמשרד, מתעורר הצורך לעצב חדר עבודה ייעודי אשר יתאים לצרכי העובד, תוך שמירה על פרטיותו ומניעת הסחות דעת כאלה ואחרות. לכן, כאשר בוחרים בוילונות לחדר העבודה יש לבחור בוילונות יעילים ביותר בעלי מנגנון הצללה שימושי ואפקטיבי על מנת להימנע מחשיפה מוגברת לאור בשעות היום, לצורך עבודה יעילה ורציפה. וילונות אורגון מציעים בין השאר וילונות דואט המיוצרים מבד כפול ומסייעים באופן יעיל ליצירת ההצללה הנחוצה בחדר. בנוסף- וילונות אלה עשויים למנוע חשיפה לרעשים מיותרים, שכן הם בעלי בידוד אקוסטי.

וילונות אורגון מציעים מגוון איכותי ורחב של וילונות לבית תוך התאמה לטעם הלקוח ולחדרים השונים, במטרה לשוות לבית מראה משודרג, תוך סיפוק פתרון אפקטיבי לוויסות האור בחדרי הבית. כי ככה זה וילונות, איכותיים ויעילים בכל החדרים השונים.

סגירת תפריט