וילונות אורגון- סוגים שונים

וילונות אורגון- סוגים שונים

גם וילון זה עניין של טעם ועליו אי אפשר להתווכח. וילונות אורגון הם אמצעי מעולה להצללה של הבית ולוויסות אור השמש, בעיקר אם מדובר בחלל המוצף בשמש ומסנוור את השוהים בו.

בית ללא וילונות נראה עירום לחלוטין. לפעמים גם מדובר בחלונות לא ממש יפים, אשר וילונות פשוט מכסים עליו, בעיקר אם מדובר על דירה שכורה מוזנחת ולא מושקעת. וילונות אורגון בהחלט יכולים להתאים גם כדי למנוע מאור השמש לחדור וגם כדי ליפות את החלל.

וילונות אורגון – פתרון הצללה מושלם

יש כל מיני וילונות אורגון, הידועים באיכותם ובמגוון פתרונות ההצללה שלהם. יש כל מיני מרקמים של בדים ודגמים שמתאימים לכל מיני סגנונות, ולכן גם אם החלטתם לרהט כל חלל בבית בצורה אחרת- וילונות אורגון יכולים לספק לכם וילון שונה לכל חדר, מעניין ומיוחד. וילונות אורגון הם שם מותג, וזה לא רק בגלל שמיתגו אותם, זה בגלל שהם באמת איכותיים. הם מחזיקים מעמד זמן רב, עשויים מחומרי הגלם הכי טובים, והם משמשים מוצר אופטימלי בכל בית וגם למשרדים, חדרי עבודה ועוד.

הדבר המיוחד של וילונות אורגון זה שהם זורמים בהרמוניה עם עיצוב של כל חדר ולא לוקחים את תשומת הלב מהעיצוב המרכזי. בבחירה נכונה של וילונות אורגון, הם יכולים ליצור השראה ואווירה בחדר למשל בסגנון וינטאג' מבלי לגנוב לרהיטים המיוחדים את ההצגה.

וילונות אורגון לחדר עבודה וינטאג'

אנשים נורא אוהבים וינטאג'. הם מאוד אוהבים את הפריטים מהתקופות ההן של שנות החמישים עד ה-70, שאלה הן בעצם התקופות של הוינטאג'. לכן אם מישהו רוצה לתכנן לעצמו חדר עבודה בסגנון וינטאג', הוא יכול לעשות את זה בכמה דרכים. אפשר להשתמש בשולחן פורמייקה (שפעם היה של כל תלמיד ביסודי), לא חייבים להשאיר את המדפים העליונים, אבל בהחלט להשתמש בשולחן עצמו). לצד זה ניתן לרכוש מנורה מבקאליט או מפלסטיק מאותה תקופה, כסא שרטטים או כיסא אחר משרדי שמתכתב נכון עם וינטאג', ולצד כל אלה ניתן לתלות וילונות אורגון שיש להם לוק מאוד מאופק והם לא גונבים את ההצגה משום פריט וינטאג'י.

בחדר עבודה בסגנון וינטאג' קשה מאוד להשתמש בוילונות ויטאג' מהסיבה הפשוטה. בשנות השישים והשבעים וילונות שהיו מקובלים היו מאריג גז עם הדפסים גדולים בצבעים של חום וחרדל או ירוק או כחול ותכלת. ראשית זה היה מאוד נחמד אז אבל זה מאוד לא נוח היום, וילונות אורגון יכולים להיות מבדים דוחי כתמים בעוד שווילונות וינטאג' נראים די מיושנים ולא מספיק מודרניים.

וילונות אורגון- הבחירה הנכונה

ולונות אורגון זה גם וילון דואט. וילון זה נוח ובטיחותי, חזק ועמיד, המונע חדירה של אור וקרינה, וחוסך באנרגיה. וילון אורגון מסוג דואט, עשוי משתי שכבות של בד כאשר ביניהן יש כיס אוויר, ולכן והא מאפשר בידוד תרמי ואקוסטי. הוא מאוד גמיש ולכן נוח לכיסוי של מיני סוגי וגדלי חלונות.

בנוסף הוא מצויד במנגנון חדשני ומיוחד, ללא חוטים וניתן להוריד אותו להעלות אותו במידת הצורך והוא גם בטיחותי לילדים.

וילונות אורגון מותג דואט הוא שילוב של וילון האפלה והצללה. כמובן שניתן לשלב סוגי בדים בגוונים שונים בהתאם לעיצוב אותו אתם רוצים ביחד. אפשר לשלב בד האפלה ובד הצללה כאשר שניהם יתופעלו ע"י מנגנון אחד.

סגירת תפריט