בחירת הוילון המתאים ביותר לעסק שלך

בחירת הוילון המתאים ביותר לעסק שלך

לכל עסק יש את האופן הייחודי שבו הוא רוצה להיות נראה לעין הלקוחות שלו.
עיצוב החלל בעסק משחק תפקיד חשוב בהחלטה הזו, ישנו דגש רב לעיצוב הפנים אשר נבחר בשביל לייצג את המשרד.
וילון לעסק הוא חלק מתהליך זה – בחירת וילון מתאים למשרד הינו בחירה חשובה, גם לעובדים אשר יושבים במשרד מספר שעות וגם ללקוחות אשר באים ומקבלים את הרושם הראשוני מהבחירה העיצובית של העסק.

חברת La Cortinas מציעה מגוון רחב של וילונות לעסק כדי שתוכל להתאים את הוילון המתאים ביותר לעסק שלך. אנו מבינים את החשיבות של בחירת וילון למשרד ולכן אנו נדאג להתאים עם ייעוץ מקצועי את הוילון הנכון ביותר למשרד תוך התחשבות בכל הפרמטרים השונים שיכולים להוביל לאותה בחירה. איפיון העסק, התחשבות בעובדים ובלקוחות, התבוננות רחבה על עיצוב הפנים הקיים במשרד ועוד. אותם רבדים יעזרו לנו להתאים – עם שיתוף פעולה מוחלט שלכם כבעלי העסק – לוילון למשרד הראוי, הנכון והטוב ביותר לעסק שלך.

וילונות למשרד באים בשלל סוגים, גוונים וגדלים. ניתן למצוא אצלנו וילונות כגון: וילון סאן סטריפ, וילונות גלילה חיצוניים, וילונות ורטיקלים, וילונות רומאים, תריס ונציאני ממתכת ותריס ונציאני מעץ. לכל ויליון ווילון יש את המאפיין הייחודי שלו שיוצר אווירה חדשה, קסומה וטבעית בחדר. כל וילון יוצר משהו אחר משלו – לעסק. המראה הנכון ביותר למשרד שלכם הוא במרחק נגיעה ואנחנו נשמח לסייע לכם להגיע לשלב הזה באופן הנכון ביותר. נותר רק לבחור, והבחירה היא…. רק בידיכם.

אנו ב- La Cortinas יודעים שכיום וילון זה הרבה יותר מעוד פיתרון הצללה. כמו תהליך של מיתוג עסקי מנצח, וילון משדר אופי, משדרג את מראה העסק ומעניק לקונספט הייחודי של המשרד את הערך המוסף. וילון למשרד – אצלנו זאת אהבה, שאנו מעבירים מלקוח ללקוח. ויליון למשרד מוסיף אופי, מוסיף נוכחות ומוסיף צבע למשרד – גם בפן העיצובי, גם לעובדים, וגם ללקוחות אשר נכנסים לבית העסק. בחירה טובה ונכונה של וילון למשרד תעניק חיזוק לעסק – וכאשר העובדים מרוצים כך גם טיב העבודה משתדרגת.

לעוד פרטים ניתן לפנות לטלפון 050-6485609 או להשאיר פרטים ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצב שיתאים לכם בדיוק את הוילון המושלם ביותר לאופי של העסק שלכם. כי וילונות קונים באהבה.

סגירת תפריט