וילונות לבית בעיצוב סקנדינבי

וילונות אורגון

עיצוב סקנדינבי. הוא אומנם רחוק מאיתנו אבל מצוי מאוד בביתם ישראלים. עיצוב בקו כזה האו מאוד מוקפד ונקי. הצבע השולט בו הוא לבן וישנם מספר פריטי חובה מיוחדים שתורמים ליצירת האווירה. כמובן שגם הווילונות בבית בסגנון סקנדינבי יהיו לבנים ועליהם נגיעות בסגנון.

העיצוב הסקנדינבי בעצם התחיל להיות נוכח ומורגש במדינות כמו שוודיה, פינלנד, נורבגיה, דנמרק וכמובן סקנדינביה, וכיום הוא מצוי בארצות מייבשות שונות .

העיצוב הסקנדינבי מתחלק לשני טרנדים: סקנדינבי כפרי או מודרני.

העיקרון המנחה את העיצוב הזה הוא ניקיון ועוד פעם ניקיון. תחושה של סטריליות והיגיינה באוויר שמשרות אוירה נעימה ורעננה. חשוב מאוד לשמור על הגבול הדק בין לבן נקי ונעים לבין תחושת ניכור וקרות. בית הוא מקום חמים ומאחד ולכן חשוב שהוא לא ייאבד את המרכיב המהותי הזה. לכן תהליך העיצוב מחושב והנגיעות חייבות להיות עדינות ובמקומות הנכונים.

עיצוב קליל (ההיפך מעתיק)

העיצוב הסקנדינבי בבסיסו הוא מאוד קליל. הרגשה שאם עוברים דירה מספיק טנדר לא משאית. אין רהיטים כבדים ואין כובד בכלל.

הצבעים של הסגנון הזה הם בפלטה של אפור, שמנת, לבן, אוף וויט וגוונים של אבנים. מאוד טבעי ולא מאולץ.

הצבע הבהיר שולט בסגנון הזה ויכול להיות גם בווילונות לבית בפלטת הצבעים הנ"ל, כאשר את הניגודיות וגם היא רכה מאוד יוצרים בצבעי פסטל או בנוכחות של צמחים.

לא תמצאו בסגנון הזה פריטים באדום או בכתום אלא צבעי פסטל בלבד. הם אלה שמעניקים את תחושות השלווה שמאפיינת את הסגנון הזה. וזה בדיוק מה שעושים וילונות כאשר הם משתלבים בבית בצורה טובה.

השימוש בתאורה נעשה באמצעות הרבה מנורות קטנים או מנורות עומדות שמאירות אור כך צהוב.

בחירת וילונות לבית

כאשר רוכשים  וילונות לבית, אנו ממליצים לכם לפנות למקום שמציע קולקציה רחבה של וילונות לכל חלל בבית. מעבר לחסכון בזמן וחיפושים מיותרים, רכישה מרוכזת עוזרת לשמור על אחידות כלשהיא, שהרי כל חללי הבית הם יחד בית אחד, ועם היותם ייחודיים כל אחד בפני עצמו, חשוב לשמור על קו כללי משותף לכולם.

גם אם בחרתם בכמה סגנונות לחדרי הבית, רצוי שתבצעו את הרכישה במקום אחד, שיוכל להציג לכם מגוון של וילונות הכוללים את המגמות והטרנדים האחרונים בתחום.

בסטודיו שלנו אנו מציעים וילונות מבדים בלגיים, וילונות רומאיים, וילונות אטומים לאור. וילונות מודפסים המתאימים לחדרי ילדים. וילונות דואט, גלילה, ורטיקלי ועוד. ההיצע הרחב נותן לכם מענה לכל חדרי הבית ומאפשר לכם לעשות בחירה נכונה והתאמה ויזואלית בין כל עיצובי החדרים .

וילונות לבית סגנון סקנדינבי

כיוון שהצבע השולט בסגנון הזה הוא בהיר וגם מרקם האריג צריך להיות טבעי, אנו ממליצים לכם לבחור בוילון בלגי בצבע קרם לסלון, בוילון סאן טריפ חום למטבח (משתלב מצוין עם הצבע הלבן) ובחדר השינה וילונות שקופים קלילים כמו הסגנון הזה.

לצד וילונות לבית כאשר רוצים להדגיש סגנון, יש משמעות גדולה לפריטים המשלימים ובסגנון העיצובי הסקנדינבי הם אלה ששוברים את הלבן ומכניסים כתמי צבע כולל וילונות לבית בצבע מנוגד שישברו את הלבן והשמנת האלה ולכן וילונות קורטינס נחשבים הבחירה האולטימטיבית לכך.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט