הכל על וילונות

וילונות

כבר מזמן אנחנו מבינים את הכוח והעוצמה של וילונות. הם אלו שמחליטים מה רואים ומה לא רואים, הם מחליטים מי נכנס לתוך ביתכם ומי נשאר בחוץ. וילונות זה כוח. כאשר בוחרים וילון מותאם לבית בוחרים וילון שעונה לכל הצרכים השונים שלכם.

בישראל, כמו בשאר העולם וילונות הם פריט פופולארי הניתן למצוא בכל בית, בכל חדר, בכל מקום המופיע בו חלון. מבחר הוילונות המוצע בשוק הוא רב ולא בכדי, לכל אדם יש טעם ייחודי, יש עיצוב ייחודי, כל אדם רוצה להכניס אווירה מסוימת לבית ולשדר משהו משלו, משהו שמראה על האדם ובעיקר על אופיו.

וילונות לבית יכולים להגיע במבחר של בדים, צורות וחומרים. כאשר בוחרים וילונות בודקים שיקולים רבים כגון מספר הנפשות בבית, מהי המטרה המדויקת, מה רוצים להכניס הביתה מבחוץ וכמובן מיקום החלון. מיקום זה בעל חשיבות מאין כמותה. במידה שהחלון ממוקם באיזור הנחשף לשמש באופן רציף יש לחפש פיתרון הצללה אפקטיבי שיעזור "להיפטר" מאותן קרני שמש החודרים לבית. במידה שהחלון ממוקם באזור הנסתר יותר מקרני השמש, אפשר לבחור גם בוילון אשר דקורטיבי שמכניס כמות מסוימת של אור מבחוץ.

וילונות זה קסם, הם משנים את מבנה הבית בין רגע, התאמה מושלמת לעיצוב פנים של הבית יהפוך להפוך כל בית למיוחד וכל בית למזמין עוד יותר, כאשר מסתכלים על מבנה הבית ומכלול החלל הנבחר ניתן לבחור את הצבע, הבד והגוון הנבחר המתאים באותו לאותו חלל. וילונות לסלון נגיד יכולים לספק אווירה אחרת מאשר בחדר השינה, בחדר הילדים אפשר להכניס קצת צבע המתאים לאופי הילד. במטבח יש צורך בוילון שלא מתלכלך מהר ועמיד מפני "סכנות" היכולות לקרות בזמן שעושים את הכלים או מכינים אוכל.

בחירה של וילון צריכה להיעשות במחשבה מלאה על מטרות הבית, חשבו על כך כתהליך של מיתוג בית בצורה מושכלת. כאשר באים מוכנים עם מהי מטרת הוילון, מהו הגודל, הרוחב והאורך הרצוי מגיעים להתאמה הטובה ביותר בשביל כל דיירי הבית וגם בשביל האורחים היבואו בעתיד, בחרו לעצמכם וילונות אשר יתאימו גם לבית אבל בעיקר גם לכם… בחרו לכם וילונות – בשבילכם!

 

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט