עיצוב וילונות לחדר שינה מפנק – המדריך המלא

וילונות רומאיים - לה קורטינס

חדר שינה תמיד נחשב כמקום הבטוח של האדם, המקום הפרטי שלו שבו הוא יכול להתבודד עם המחשבות ולהגיע למסקנות ולהחלטות. חדר שינה הוא מקום המקדש של האדם. המקום שבו הוא יכול לנוח, לצפות בטלוויזיה או לשבת מול המחשב. כאשר האדם נותן דגש לעיצוב הוילונות בחדר השינה הוא נותן דגש לעצמו ובכך דואג שאותו זמן יעבור בצורה הטובה ביותר.

וילונות לחדר שינה נותנות את האפשרות לאדם לשלוט בכמות האור שהוא רוצה להכניס לחדר, בכמות הצללה שהוא רוצה. ישנם רבדים רבים שזה נוגע בוילונות לחדר שינה. אופי האדם, השעות שהוא בבית, האם הוא גר לבד או עם בת זוג ועוד. היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עיצוב הוילונות לחדר השינה.

לכל חדר שינה יש את הטאץ' המיוחד שלו, לכל חדר שינה יש עיצוב משלו ובכך כאשר בוחרים בוילון לחדר השינה. יש לקחת בחשבון את עיצוב הפנים של החדר, התחשבות רבה יותר בצבעים ופריטים אשר מזוהים עם החדר ושילוב הוילון הנבחר ייתן את הערך המוסף ובכך יאפשר התאמה מושלמת וייחודית. התאמה שתיתן לחדר השינה את האווירה הרצוייה. כפי שנאמר, אין כמו בבית ושמדובר על חדר השינה – זה הרבה יותר נכון.

וילונות בד לחדר השינה
וילונות בד לחדר השינה
וילונות קפל בקבוק לחדר השינה
וילונות קפל בקבוק לחדר השינה

חדר שינה – המקום שלי

כל אדם רוצה את הפרטיות שלו כאשר הוא בחדר השינה, זה המקום האינטימי והייחודי של האדם והדבר האחרון שהוא רוצה זה לחלוק את זה עם שאר הדיירים באזור או במידה שהוא גר בקומת נמוכה עם שאר דיירי רחוב.
וילונות לחדרי שינה נותנים מענה לכך, הם נותנות לאדם את ההפרדה בין הסביבה החיצונית לסביבת פנים של חדר השינה האינטימי והנעים.

היופי שבאינטימיות

חדר השינה הוא המקום הפרטי והאינטימי של כל אחד מאיתנו, המקדש שלו שבו הוא לבד (או עם בן או בת הזוג). שם הוא מרגיש מרגיש בטוח ויודע שהוא הגיע לחלל שהוא הכי אוהב, הכי סומך והכי נהנה להיות. 
בין אם זה לשכב מול הטלוויזיה ולצפות בתוכנית האהובה, זמן איכות מול המחשב או פשוט שינה. כפי שנאמר אין כמו בבית, ושזה מגיע לחדר השינה – משפט זה נכון עוד יותר.

איך בוחרים את הוילון הנכון?

אתם צריכים לדעת בדיוק מה המטרה שלכם.
תחשבו רגע, השעות הללו של היום הם קדושות וכל אחד רוצה להעביר אותם בצורה הנוחה ביותר, ללא הפרעות מבחוץ וללא הטרדות כאלו או אחרות משמש או "הצצות" למה שקורה בחדר השינה.
וילונות מכניסים לחדר אווירה אחרת, אווירה שונה ומקסימה שתכניס את הפן שאתה רוצה כאדם.
בין אם זה דגש על רומנטיקה, על חום או כל צבע אחר שמסמל את האדם שאתה – וילונות לחדרי שינה משתלבים נהדר בכל מקום תוך התאמתה מוחלטת לעיצוב הפנים הקיים בחדר השינה.

סגנון הוילון

אנו מודעים לחשיבות של וילון איכותי לחדר שינה ולכן אנחנו נותנים ללקוח מגוון אפשרויות רחב, כגון וילון דואט, וילון זברה, וילון סטריפ, וילון רינגים, או וילון גלילה חיצוני ועוד.

כל מה שנותר זה להגיע, להתרשם ולבחור וילונות לחדר שינה מושלם שישלים את עיצוב הפרטים תוך כדי התחשבות בפריטים השונים שיתנו את ההוספה המושלמת. הוספה שתפריד אתכם מהסביבה בחוץ ותיתן לכם את האפשרות לחיות בחדר השינה – בדיוק כפי שאתם רוצים.
וילון מושלם כולל את ההתאמה המדויקת לכם ולמה שאתם רוצים לשדר כלפי חוץ.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט