עיצוב הבית בהשראת עולם המסעדות

עיצוב הבית בהשראת עולם המסעדנות

תכנון ועיצוב הבית נחשבת משימה מורכבת למדי הכוללת תכנון פנים וחוץ על מנת ליצור את המראה המדויק.

בשנים האחרונות ניתן לראות את הכניסה של עולם המסעדות אל תוך הבית, כאשר זה כולל גם את עיצוב הוילונות. מעצבים רבים הבינו כי מה שמתאים למסעדה, יכול להתאים גם לבית. באמצעות תכנון נכון תוך ניצול החלל והגדלה של המרחב וכן שילוב של פנים וחוץ ניתן ליצור את המראה המושלם בבית. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר.

 אל תחששו מפני סגנונות עיצוב רבים

בבואכם לעצב את הבית בהשראת מסעדה מרהיבה אל תחששו לשלב בין סגנונות עיצוב רבים. אמנם שטח בית שונה מאשר שטח מסעדה אבל באמצעות ניצול נכון של החלל תוך בחינת ראייה כוללת עשוי להוביל למראה מעניין בהחלט.

כך לדוגמא אם בעבר היה נהוג להקפיד על סגנון עיצוב אחד הכולל שימוש בוילונות היוצרים מראה מסוים, הרי כיום אין זה כך וניתן לראות את השינוי. אין ספק כי מדובר במשימה מאתגרת למדי הדורשת מחשבה ולכן יש להתייעץ עם מומחה וילונות על מנת לשלב את הסגנון המתאים בחדרים השונים בבית. היוועצות עם מומחה וילונות ו/או דקורטור עשויה להעניק לכם את המענה המושלם וכך תהנו משילוב מרהיב של מגוון סגנונות בלי להתפשר על סגנון אחד.

הרשו לעצמכם להיות נועזים בחדר האמבטיה

בשל המרחב הגדול והעובדה כי חדר האמבטיה מופרד משאר החדרים בבית, מילת המפתח בעת העיצוב הוא תעוזה – הרשו לעצמכם להיות נועזים יותר ולעשות שימוש בהדפסים על הוילונות על מנת ליצור מראה מרהיב ולשדרג את חדר האמבטיה. בחירת הדפס מעניין יהיה שילוב יפה אשר יעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה ייחודי. בשל יחודיות המקום יש צורך להקדיש מחשבה רבה על מנת ליצור את הפינה המושלמת המאפשרת לכם להתנתק מטרדות היום וליהנות מרחצה מפנקת.

הקפידו על יצירת שכבת תאורה המתאימה לתאורת הלילה והיום יחד

אם בעבר היה ניתן לראות הפרדה בין תאורת יום לבין תאורת לילה באמצעות בחירת וילונות המסתירים את השמש ויוצרים הצללה, הרי הטרנד האחרון בתחום עיצוב הבית הוא שילוב בין תאורת יום לבין תאורת לילה.

ההמלצה היא להשאיר מקום לשינויים ולא למהר עם הליך העיצוב

בעת עיצוב הבית המפתח להצלחה הוא להשאיר מקום לשינויים. מה זאת אומרת?

גם אתם משוכנעים כי ראיתם כבר הכל ואפשר לסיים עם עיצוב הבית, ייתכן כי פספסתם פה ושם דבר מה אשר עשוי להשפיע על המראה הכללי. חשוב מאד לבחון את השינויים האחרונים אשר ביצעתם במראה הבית על מנת לראות כיצד הם ישתלבו.  על ידי בחינת הסטייל לקראת סיום עבודת העיצוב הדבר מאפשר לכם להיות חופשיים יותר ולא להיות כפופים לדרך עיצוב אחת אלא להעז.

שיהיה בהצלחה!

רוצים עזרה? רוצים פגישת ייעוץ (חינם)? השאירו פרטים עכשיו:

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט