למה אנחנו אוהבים וילונות

וילונות

בימינו אפשר לעשות הרבה עם וילונות בכל חלל בבית, אם יש דבר אחד שאנחנו יכולים לסמוך עליו כמו שעון זה וילונות לבית, בכל יום אנשים רבים שואלים את עצמם, איפה אני צריך לשים וילונות? איפה אני יכול למצוא וילונות טובים? אז אנחנו כאן כדי לענות על שורה ארוכה של אותו שאלות בבת אחת. כי אצלנו וילונות זה אהבה.

ש: מה הפילוסופיה הכללית שלך על טיפול לחלונות?

ת: אנו מאמינים כי וילונות ותריסים יכול לעשות עבור כל חלל שינוי הגדול ומאסיבי, בדיוק כמו ציור טוב. וילונות חשובים מאין כמותם עבור מהפך גדול, והם יכולים להוסיף גובה, דרמה, אווירה קלילה, רך, ואפילו טאץ' של צבע לכל חלל – ואנחנו בהחלט ממליצים לכולם לתת להם ספין! לדוגמא אנחנו אוהבים וילונות המשתלבים בצורה עיוורת לחלל הבית כמו שאנחנו אוהבים וילונות שמגיעים עד הרצפה, והכי אוהבים? לתלות את אותם וילונות בצורה "גבוהה ורחבה" כפי שאנו אומרים לעתים קרובות כל כך.

האפשרות של וילונות ליצור את האפקט שזה הרבה יותר גבוה ומפואר יותר ממה שהוא באמת. תלייה של מוט וילון יוצרת את המראה של חלון רחב יותר ומאפשר לאותו וילון להיות תלוי מול הקיר בדיוק במקום המכניס את האור לחלל הבית, דבר שכזה יוצר חסימה של אור בלתי רצוי, במקרה שיש ספק, תלייה רחבה יותר גורם לתקרות בכל בית להרגיש גבוהות יותר, לחדר להיות בהיר יותר. וכמובן.. לחלונות שלכם להיראות ענקים!

ש: איפה כדאי לשים וילונות?

ת: וילונות הכרחיים בכל חלל בבית, בין אם זה וילונות לסלון, וילונות לחדר שינה, וילונות מטבח או וילונות לחדרי אמבטיה מסויימים, וילונות יוצרים את ההתאמה המושלמת לכל חלל באשר הוא ובכך נותנים פיתרון הצללה אפקטיבי, יתר מכך, וילונות מוסיפים דקורטיביות רבה לכל מקום באשר הוא, וילון הוא כמו המכסה של החלון, כפריט עיצובי שכזה צריכים להבין את הערך המוסף שהוא נותן. כאשר אתם משקיעים בוילונות של הבית שלכם אתם משקיעים בעיצובו, אתם משקיעים בכם, אתם נותנים את המראה האולטימטיבי שהבית שלכם רוצה וצריך.

ש: איפה אפשר למצוא וילונות טובים?

ת: וילונות טובים נמצאים בחנות הנותנת ללקוח מענה מושלם ופיתרון הכרחי לכל איזור בבית, בדיוק כמו שתהליך מיתוג עושה טוב לעסק ויש צורך בתהליך מדוייק ומותאם אישית. יש להבין שלכל לקוח יש טעם ייחודי משלו, יש רעיון שהוא רוצה להביא לחלל הבית ולכן כחנות וילונות מקצועית וטובה יש לתת דגש רחב על מגוון של בדים, צבעים, צורות וטקסטורות. כפי שאומרים. לכל סיר יש מכסה. ולכל חלון יש וילון.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט