וילונות רומאים בעלי כיסים למטה ופס הייצור שלהם היום ממוחשב ונעשה בטכנולוגיה הכי גבוהה. כל תפר ותו נעשים על ידי פקודת מחשב המוזנת לתוך המכונה התופרת.

ישנם שני סוגי תפירה לכל וילון רומאי, ניתן לבחור בתפירה בחלק הקדמי או בחלק האחורי של הוילון.

וילונות רומי נתפר בתפירה קלאסית השומרת על מרווחים ישרים ונקיים בין כל חלקיו. תפירה זו משותפת לכל סוגי הוילונות הרומאים, ועם המיכון הממוחשב ובקרת האיכות, מדובר על וילונות מהרמה הגבוהה ביותר.

וילונות רומאים רכים

סוג זה מעניק לכל חלון מראה נקי ואסתטי. המראה של הוילונות משתלב נהדר עם בדים רכים, בגוונים, טקסטורות והדפסים שהולמים כל סגנון ועיצוב.

וילונות רומאיים יכולים להיות גם דרמטיים, ויש וילונות רומאים (בלון) בסגנון אוסטרי שנתפר עם סרט כיווץ למעלה והתפירה בין חלקי הווילונות היא בצורה של גל, שיוצר מראה רומנטי קלאסי.

סוג נוסף של וילון רומי הוא LIGHT CONTROL שעשוי בד, ויש לו מראה רומאי ואפשר לשלוט בו כמו בוויסות אור של תריס. הוא עשוי משתי שכבות בד נפרדות ויש לו קווי תפירה בולטים ומודגשים של החלקים שנראים גם חפים.

וילונות רומאים צבעוניים

בגלל המראה המינימליסטי של וילונות רומים אלו, הם מאוד מוצלחים כאשר מדובר באריגים מודפסים וצבעוניים. אפשר להזמין וילונות עם הבדים של היצרנים הכי גדולים בעולם, ויש לכם גם תפירת עילית ואריג משובח, וזוהי יוקרה.

קולקציית הבדים ליצירת וילונות אלה היא בעלת הדפסים מעניינים, וטקסטורות הלקוחות מעולם האופנה. וילונות רומאים עם טוויסט, זה כל מה שאתם צריכים כדי "להרים" כל חלל לרמה של סגנון מינימליסטי בטעם טוב.

אפשר לייצר וילון רומי מבד אטום או שקוף, חצי אטום בעיצובים שונים ומגוונים שמתאימים לווילונות בכל חלל בבית.

גם בסגנון טבעי

גל הטבע לא פוסח גם על וילונות רומאים שעשויים ממבחר בדים טבעיים, הן במרקם והן בגוונים. מדובר על בדים כמו פשתן טבעי שמשדרים טבע בלתי מעובד, אפילו קצת מחוספס ועובדים היום יפה בעיצוב בתים בסגנון כפרי וגם מינימליסטי.

הביקוש

וילונות רומאים הם וילונות מאוד מבוקשים בגלל המראה המינימליסטי שלכם, ומצד שני הייחוד. בתפירה של וילונות רומים שם המשחק הוא דיוק. וילון רומאי נעשה היום עם מיכון טכנולוגי מתקדם ומבטיחים, תפירת עלית ברמה הגבוהה ביותר.

כאשר מדברים על סוג הוילון הזה, מדברים על תפרים וקיפולים מדויקים ומורכבים, והם אלה שקובעים את רמת הווילונות, לכן יש פה גם עבודת עיצוב, גם בחירת אריג מתאים וגם תפירה שמשקפת יוקרה ומקצועיות.

לסיכום, וילונות רומים מאוד מתאימים לכל בית, למרות שהווילונות באופן טבעי משקפים מינימליזם וניקיון עיצובי מיוחד במינו. אם בסגנון הקלאסי הולכים על כמה שיותר וילונות עם בד עשיר ונשפך, הרי שוילונות אלה מייצגים בדיוק את ההיפך, הכי פשוט, הכי מובן והכי מינימלי ויחד עם זאת נראים מיליון דולר, כי בפשטות שלהם הם משדרים יוקרה.

סגירת תפריט