וילונות – מתאימים לכל חלל בבית

וילונות

נוחות של פריטי ריהוט, לא פחות חשובה מהיופי והעיצוב שלהם. קחו למשל וילונות- יש להם מטרה למנוע חדירה של שמש, ואגב הם גם מבודדים מרעש ושומרים על הטמפרטורה שנמצאת בחדר, כך שהם עושים חסד גם בחורף וגם בקיץ.

כאשר אתם רוצים לרהט ולעצב מחדש את הבית שלכם, אתם לא תמיד יודעים מהם פריטי הריהוט שאתם רוצים לקנות ובאיזה סגנון תרצו את הבית שלכם. אבל יכול להיות איזה שהוא פריט שהוא מדליק את הדמיון שלכם, כמו למשל וילונות והם יהיו הפריט שיוביל את הסגנון.

אם למשל ראיתם איזה סרט שעשה עליכם רושם אדיר, והייתה שם איזה תמונה אחת של נוף הנשקף מהחלון והתבדר שם ברוח וילון בצבע קרם, והתמונה הזו הייתה מאוד משמעותית מבחינת העלילה של הסרט, מה שנכנס לכם לראש, לא הייתה רק המשמעות של הסצנה אלא שאם תראו וילון כזה באיזה שהוא מקום, הוא ישר יזכיר לכם את התמונה הזו, ואולי תרצו וילונות כאלה בבית כדי להיזכר באותה תמונה מסרט מרגש.

וילונות כהשראה

אז אתם תיקחו וילונות כאלה וכדי להכין את הנוף הנכון כמו בסרט, גם תשנו את החלונות, שיזכירו לכם את אותו מראה שהיה. וייתכן שאף תרהטו את החלל כמו שהיה בסרט, עם פריטים דומים, מה שיחזיר אתכם גם לתקופה של הסרט וגם לזיכרון הנהדר עצמו.

תמונה כזו של וילון מתנפנף ברוח יש בכל מיני סרטים, וכל אחד יבחר לבית שלנו וילונות שיזכירו לו איזה תמונה, והם יהיו קשורים גם לריהוט ולשאר העיצוב באותו מקום.

כשאנחנו רואים סרטים או קוראים ספרים, אנו מקבלים השראה שקשורה גם לחיים שלנו. סיפורי חייהם של אחרים גם מתנהלים בתוך מציאות כלשהי, ואנו יכולים לייצר אותה גם בשלל וילונות, פריטי ריהוט ועוד.

גם אנחנו רוצים שכאשר נביט מהחלון, וילונות שתלינו בחדר האורחים יתנפנפו ממש מול היער הקסום העמוק, זה שהיה בסרט ההוא עם ניקול קידמן, זה שריצ'ארד גיר הביט דרכו וחיכה שהצ'יקו הכלב שלו יגיע…

וילונות לכל הבית- במקום אחד

וילונות לבית אפשר לרכוש במקום כמו לה קורטינס. תוכלו לרכוש שם וילונות לחדר שינה, לסלון, לפינת האוכל, חדרי הילדים ועוד. כל חדר ראוי לסוג וילונות אחרים הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת העיצוב.

היום כאשר יש שפע כל כך גדול של וילונות מכל מיני סוגים, תוכלו לבחור את הווילונות שהכי מתאימים לכל חלל בבית שלכם. אתם יכולים לעצב בית בכל מיני סגנונות. לא כל חלל חייב להיות מעוצב כמו עוד חלל. כלומר חדרי הילדים יכולים להיות מעוצבים בסגנון מודרני, כולל וילונות ואילו חדר השינה זקוק לווילונות יותר רומנטיים למשל ויותר רכים מבד תחרה למשל טלכן תתאימו וילונות לצורך של כל מקום.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט