וילונות – מאז ועד היום

וילונות מאז ועד היום

במה שונים הווילונות של היום לעומת פעם?

בעבר, וילונות שימשו עבור צרכים בסיסיים של הצללה והגנה מפני השמש ולכן ההיצע היה דל. היום, הוילונות הפכו לטרנד אופנתי חשוב שסחף את עולם העיצוב והינם חלק בלתי נפרד מכל בית ומשרד.

כאשר מזכירים את ההתפתחות בתחום אי אפשר לא להתייחס לווילונות החשמליים המהווים את קדמת הטכנולוגיה- וילונות הכוללים מנגנון הפעלה חשמלי הניתן לשליטה מרחוק. מדובר במערכת מתוחכמת למדי אשר יכולה להיות חלק ממערכת בית חכם.

מה היתרונות של וילונות בהפעלה חשמלית?

כאשר יש לנו חלונות גדולים בבית אשר לא מתאפשר לפתוח ולסגור אותם באופן ידני עקב משקל הוילון, גודלו, או גובהו ולכן יעשה שימוש בוילון בעל מנגנון הפעלה חשמלי.

בנוסף, בבית/ משרד בו מספר חלונות די גדול, אין צורך לעבור ליד כל וילון בשביל לפתוח ולסגור אותו ולא צריך להגיע פיזית ליחידה של החלון בשביל לפתוח או לסגור אותה, וכל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור אחד. התחברות למערכת הבית החכם מאפשרת לנו לשלוט בווילונות החשמליים מסמארטפון, שלט ואפילו מאייפד.

באמצעות הממשק הטכנולוגי הזה, נוכל לתזמן ולשלוט מראש במצבי תפעול הוילונות. למשל נוכל לקבוע מראש שכל בוקר בשעה מסויימת הוילונות יוסטו לצדים או לשם שינוי התגוללו כלפי מעלה.

וילונות בשנים האחרונות
וילונות מאז ועד היום

אילו עוד חידושים נוספים ניתן למצוא היום?

כחלק מהפיתוח וההתקדמות הטכנולוגית, מוצרי ההצללה משולבים הם המילה האחרונה, הן מבחינת העיצוב העתידני והן מבחינת התפעול והפרקטיות המושלמת.

וילון הגלילה דואו רול- למעשה שילוב בין וילון הגלילה האטום לבין וילון גלילה רשת שקוף. מראה עיצובי משגע ויכולת שליטה מצויינת בכניסת האור לחלל.

האם קיימים פתרונות הצללה שונים לבתים ולעסקים?

לא בהכרח, לכל עיצוב יש סגנון ולכל סגנון יש וילון. ניתן להשתמש בכל הוילונות ובכל מוצרי ההצללה בכל מקום. חשוב לדעת שלכל חלל ישנו קו מנחה אחר שיעזור לנו בבחירת הוילון או מוצר ההצללה המתאים.

לדוגמא:

  • בבית, עלינו להתאים את הווילונות באופן אישי לטעם ולצרכים שלנו.
  • בגני ילדים, נדאג להשתמש בוילונות בעלי מנגנון הפעלה בטיחותי.
  • באולמות אירועים נשתמש בוילונות בעלי בידוד אקוסטי למניעת רעשים.
  • במשרדים, נשתמש בעיקר במוצרי הצללה, וילונות הנגללים מעלה ומטה, בעלי המראה ההייטקיסטי, וילונות אלו קלים לתפעול, ליצירת האפלה ולסינון קרני השמש הישירות.
  • בבתי מלון, נשתמש בבדים נשפכים בשילוב בד האפלה אטום ומעליו בד חצי שקוף ליצירת החשכה ופרטיות מלאה ומצד שני פיזור האור בחלל באופן שווה, רומנטיות ורכות.
  • במוסדות ציבוריים נהוג להשתמש בוילונות מבדים חסיני אש וכן הלאה.

וילונות מאז ועד היום

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט