וילונות למשרדים – שדרג את העסק שלך

וילונות איכותיים למשרד - במשרדי ביטוח ישיר

לכל עסק יש את התקופה שהוא צריך קצת לרענן את הלוק שלו, את העיצוב, את הקו הכללי שהוא רוצה להציג לקהל היעד שלו. וילונות למשרדים עוזרים להגיע לשינוי המרענן הזה, טאץ' חדש את צבע או הדפס יכניס בין רגע לכל משרד רעיון חדש, קו חדש שיכול לשנות לגמרי את התפיסה על העסק ולהוסיף לו בין רגע חיים חדשים.

וילונות למשרדים – לגעת בחלום

צריכים להתאים לאופי של המשרד, לרעיון מסביב, מה השימוש של הוילון והאם הוא נועד כפיתרון הצללה או האפלה. יש להבין רבדים רבים לפני שמעניקים לחלון המשרד את הוילון החדש שיתן לו את המקפצה העיצובית אך גם את המטרה שלשמה הוא נועד. חנויות אשר מציעות וילונות למשרדים צריכות להציע מגוון רחב של בדים, הדפסים, צבעים וטקסטורות שונות כדי להעניק לכל משרד מבחר וילונות אשר יתאים בול לצרכים שלו.

וילונות למשרדים – מיקום החלל הנבחר

יש לשים דגש על התכנון הפנימי של המשרד, מהו החדר שבו הוילון אמור להיות. האם זה משרד שבו העובדים יושבים מספר שעות? חדר המתנה? חדר ישיבות? מיקום החלל הוא בעל חשיבות רבה כי הוא משקף את מהות החדר, הוא אמור להביא מוטיבציה לעובדים השוהים בחדר מספר שעות או להרגשת נוחות ללקוחות הממתינים לשירות. כאשר יש התאמה של וילונות לסגנון החדר יש הרגשה מנצחת של שילוב של נוחות ופרקטיות ובכך ישנה אפשרות לעזור לעסק להצליח עוד לפני פגישת העסקים הראשונית.

וילונות למשרדים – מראה מעוצב ונעים

כאשר עובד מרוצה הוא עובד יותר טוב, את הקלישאה הזאת שומעים רבות. אך כמה שהיא… קלישאה. היא עדיין נכונה. כאשר עובד מקבל תנאים טובים בעבודה הוא עובד יותר טוב, כאשר עובד מקבל מתנה ליום הולדת הוא מרגיש מוערך, ככל שהוא שמח יותר ומאושר ובכך מפיק הרבה יותר מהעבודה. מעבר לפן העיצובי שכבר נראה למעלה במאמר הוא נותן הרבה מעבר, גם לתהליך מיתוג החברה, גם לתנאי העובד וגם להרגשה של לקוחות שהם הגיעו למקום שהם היו צריכים להגיע.

כאשר עסק מראה השקעה בעיצוב פנים בדגש על וילונות הוא מראה השקעה בעסק, כל מה שנותר זה רק לבחור את ההיבט העיצובי לעסק והצלחת העסק כבר תבוא.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט