וילונות למשרדים בסגנון מודרני

וילונות למשרדים

היום ההתייחסות לעיצוב משרד היא כמו לעיצוב הבית. משרד בהרבה מובנים הוא כרטיס הביקור של בעליו ולכן רבים מבעלי המשרדים פונים היום למעצב פנים כדי שיתכנן עבורם עיצוב למשרד.

ההבדל בין עיצוב בית לעיצוב משרד הוא שבמשרד חייבים ראשית לעצב עפ"י הפונקציות השימושיות של המשרד. כלומר זו עובדה שיש מכונת צילום ושהיא צריכה לעמוד באיזה שהוא מקום כמו שזו עובדה שבבית יש מקרר. ההבדל הוא בזה שכאשר מציבים את המקרר בבית השיקולים הם אחרים וכאשר מציבים את מכונת הצילום במשרד דואגים שהיא תהיה במקום נגיש לכל העובדים ומצד שני, אל תרעיש לעובדים אחרים. כלומר מטען השיקולים במקרה הזה קשור לתפקוד היום יומי בחלל הזה.

הרבה מאוד מהמשרדים היום מעוצבים בסגנון של חלל מודרני ואחד הדברים שהכי מוסיפים ליופי של חלל כזה זה וילונות למשרדים.

משרד עורך דין ומשרד נדל"ן- לכל משרד וילון!

עיצוב של משרד צריך כאמור לקחת בחשבון את התפקודים שהמשרד עושה ולעצב בהתאם. צריכה להיות חלוקה נכונה בין העובדים כדי לאפשר לכל אחד מהם את השקט והמרחב לו הוא זקוק, מצד שני משרד שמנתק בין העובדים, עלול לגרום לחוסר יצירת קשר ולכן, תמיד מעצבי הפנים יחשבו על הפתרון שיתרום לתחושת הפרטיות של כל אחד ומצד שני, יאפשר את התקשורת החברתית הדרושה.

כמובן שאחד הדברים שחושבים עליו בתכנון של משרד אם למשל מדובר במספר גבוה של עובדים, זה לתכנן סוג של חדר אוכל קטן, בו באמת העובדים יכולים להיפגש זה עם זה וליצור יחסי ידידות מעבר למה שנדרש מהם בעבודה.

בחלל כזה אפשר לתלות וילון לא רשמי, וגם בצבע מאוד צבעוני להבדיל לדוגמה משאר החללים במשרד להם בוודאי נוכל להמליץ על וילונות הצללה, שיוצרים אור מאוד נוח ומצד שני מצלים ומגנים מפני הסתנוורות.

במשרד עורך דין ובמשרד של נדל"ן תהיה התייחסות אחרת לחלל כי התפקודים הם אחרים, והם אלה שקובעים את עיצוב הפנים. וילונות למשרדים יכולים לתרום למשרד בתנאי שנעשית להם התאמה לחלל ולריהוט הקיים בו.

וילונות הצללה או וילונות מבד?

הסיבה הראשונה שבגללה צריך וילונות בכל משרד היא ברמה של יצירת הפרדה בין הפנים והחוץ. מהיבט נוסף משרד בעל חזות מודרנית יכול בהחלט לתלות וילונות, שהם וילונות הצללה ולבחור אותם בצבעים שמתאימים שפריטי הריהוט.

וילונות בד יכולים בהחלט להתרומם ולהעשיר חדר ישיבות, בו חשוב ליצור אוירה חמה ומלוכדת. לחלופין אפשר גם לתלות וילונות הצללה כמו אבל בצבע חם.

כל הרעיון של וילונות למשרדים הוא ליצור בתוך המשרד בו הרבה פעמים מבלים יותר מאשר בבית, הרגשה ביתית וטובה שתורמת להרגשה הנעימה של העובדים. הם מרגישים בנוח, הם לא ממהרים ללכת והם מרגישים בית שני. בדיוק כפי שאתר שעובר הליך של קידום אורגני מושך גולשים רבים ונותן להם להרגיש נוח וטוב יותר עקב אופטימיזציה אידאלית של האתר שנוצרה עקב נראות וכתיבה מותאמת.

מידע על וילונות למשרדים 

להתקנת וילונות למשרדים יש לא רק שימושים דקורטיביים אלא גם פונקציונליים, משום שברוב המקרים בעלי משרדים לא יכולים לתכנן את המשרד ואת הבניין אלא מסתפקים במפרט הטכני שמסופק להם, והם צריכים לעבוד אתו. העיצוב של משרד צריך להיות אמנם נעים לעין שיוצר סביבת עבודה נוחה, בריאה ונעימה שמעודדת ישיבה של שעות, אולם ברור שאי אפשר להתפשר על אסתטיקה ולכן כל אבזור של המשרד חייב להיות כזה שיתאים גם לאווירה וגם לתפקיד שיש לו ביצירת תנאי העבודה. משרדים לא יכולים להישאר ללא חיפוי לחלונות משום שהנוחות של העבודה בהם תיפגע, במיוחד כאשר הזווית של השמש נמצאת במיקום כזה שמונע עבודה יעילה עם המחשב. לכן, וילונות למשרדים הם כאלה שיכולים להיות מוסטים במידה ובזווית המתאימה על מנת ליצור את ההצללה המתאימה ברגע הנכון.

עיצוב המשרד בעזרת וילונות

משרדים משמשים אותנו היום שעות רבות ביממה ולכן אנחנו צריכים לוודא שהם יהיו מעוצבים כך שלא יסיחו את הדעת ולא יגרמו לשום פגיעה בריכוז ובתשומת הלב. לכן, בדרך כלל וילונות למשרדים הם בעלי צבעים ניטרליים ושקטים, מאופקים יותר יחסית או שהם פשוט בצבעי הלוגו של המותג שהמשרדים שייכים לו. אפשר להזמין וילונות בכל דגם ובכל צורה שמתאימה לכם בחנות לה קורטינס, שבה מעצבים כבר שנים רבות וילונות לשימושים שונים במגוון של דגמים שמתאימים למשרדים בכל גודל ובכל ענף. 

וילונות עכשוויים שמיוצרים מחומרים שונים ומודרניים

הווילונות שאפשר להזמין היום נתפרים משלל חומרים, מבדים רכים ועד יציבים יותר שמתאימים למשרדים, וילונות הסטה הצידה רגילים שיכולים לכסות את כל הקיר לנוחותכם כאלמנט עיצובי, או רק את החלון. אפשר להזמין וילונות שיכולים לשמש גם מחיצות ואפשר להתקין בהם וילונות שעובדים עם מתקן גלילה ידני או חשמלי, לנוחותכם. דבר אחד בטוח והוא שהתקנת וילונות למשרדים יוצרת מראה מעוצב יותר, שלם יותר, מספקת יותר בידוד נגד רעש וגם עוזרת לכם לווסת את כמות האור וההצללה שאתם רוצים למשרד שלכם בכל שעה של היום. וילונות יכולים לחפות גם על קירות הזכויות שבין המשרדים ולתת לכם יותר פרטיות גם במשרד שיש בו חלל פתוח לפחות בחלקו.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט