וילונות לבית בעיצוב כפרי בהשראת יוון

וילונות לבית בסגנון כפרי

אנו סובבים כפרים בכל מקום אליו נגיע בין בארץ בין בעולם הגדול, לאורך כל ההיסטוריה. כל כפר מתאפיין בהגדרה אישית המייחדת אותו מהיתר, והכפריות הייחודית שלו מושפעת מהמיקום הגאוגרפי,התרבות, מנהגים ואורח חיים של תושביו. מרכיבים אלו, לא רק שמעצבים את אופי הכפר, אלא הם נכנסים גם לתוך הבית הפרטי ומשפיעים על העיצוב בצורה של וילונות, שטיחים, ריפוד ועוד.

הכפריות של טוסקנה היא לא הכפריות של כפר שמריהו וגם לא של יוון.

אנשים שאוהבים את הבתים בסגנון היווני, עם הנגיעה הטבעית-כפרית ייבחרו לרוב בריהוט בעל מראה עתיק ומעטפת של וילונות רכים. בשביל לחוות את האווירה המיוחדת הזו לא צריך לעבור ליוון, ואפשר לאמץ אותה לעיצוב הבית.

אז מה זה בעצם עיצוב כפרי בהשראת יוון.

 • קירות מחופים באבן טבעית.
 • וטרינות גדולות בסלון עם וילונות מתאימים לסגנון.
 • טיח ספרדי על הקירות עושה טוב לסגנון הכפרי-יווני.
 • קמין עצים (אפילו ליופי).
 • נישות קטנות לאביזרים קטנים כמו מזכרות מטיולים, תמונות ועוד.
 • שימוש במטבח בעץ כבד גושני כמו למשל אלון.
 • שימוש בתאורה נסתרת בתקרה שיוצרת אור צהוב חם.
 • כלים ואביזרים מפליז שמתכתב טוב עם הכפריות היוונית.
 • רצפת אבן בחדרי השירותים ורצפת אבן בסלון.
 • מדרגות עץ בשילוב מעקות ברזל.
 • באמבטיות וחדרי הרחצה שימוש באבן, עץ גושני טבעי ואריחים מצוירים.

המראה הכפרי- עתיק יומין!

המראה הכפרי בבית הוא בעל סגנון  קלאסי ונוח. עצם העובדה שהעיצוב הזה עושה שימוש בחומרי גלם מהטבע, מכניס את האווירה החמימה הזו הביתה ואם מדובר בבית כפרי שטובל בטבע, הרי שנוצרת הרמוניה מושלמת בין החוץ לפנים.

העיצוב הכפרי הוא לא מתאמץ ולא מתיימר. העיצוב מתאפיין בפשטות ואנינות טעם שמקבלת ביטוי בפריטים נכונים, כולל וילונות לכל הבית בשפת העיצוב, או להיפך, וילונות כפריים לבית ששפת העיצוב שלו מנוגדת וכך ליצור קונטרס ייחודי של שני עולמות המשלימים אחד את השני.

כשמדובר על וילונות בעיצוב כפרי, זה יכול להתחיל מווילונות מאריגים עם פרחים קטנים (טבע אמרנו), או מבדים טבעיים במרקם גס ומחוספס שמתאימים לאפיוני הסגנון הזה.

בית באווירה כפרית נצחית

עיצוב בית בקו כפרי שיעניק את החוויה הכפרית הנצחית, היא משימה שמחזירה אותנו לשורשים, אך עם זאת היא מורכבת ואפילו נושאת הפכים: מצד אחד מדובר בעיצוב טבעי, אומנם מצד שני ייצרת העיצוב הזו הינה מורכבת, היות והיא דורשת לקחת מבנה חדש ולהחדיר בו אנרגיות של מקום עתיק יומין. רוב רובו של העיצוב הכפרי, נשען על הרצון למשוך את אווירת החוץ הטבעית אל תוך הבית וליצור בכך הרמוניה של הפנים והחוץ. התוצאה של עיצוב בית בסגנון כפרי הוא שכאשר תכנס לבית החדש שלך עם כל הרהיטים, פריטי דקורציה, והוילונות שממלאים את החלל, תהיה תחושה שהבית היה כאן מאז ומעולם. 

על אף תהליכי המודרניזציה והמעבר מהכפר הקטן  לעיר השוקקת, העיצוב הכפרי כמו הכפר ימשיכו להתקיים לנצח. אומנם אנו נמצא שינויים מינוריים הודות לטרנדים ומגמות בעולם העיצוב, אך הבסיס הוא תמיד אותו דבר.  שימוש בחומרים מהטבע כמו אבן, ברזל ועץ, וילונות מבית כגון וילונות מפשתן או כותנה בצבעים רכים טבעיים, פריטים משלימים רקומים או עשויים בעבודת יד, שנראים כאילו הטבע יצר אותם. שימוש במיכלים גדולים עשויים מקרמיקה או מפליז. הכול מאוד נוח נראה עתיק ומזמין.

לה קורטינס וילונות מציעה מגוון רחב של וילונות לבית ומשווקת מורשה של וילונות.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

 1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
 2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
 3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט