וילונות לבית בכל מיני סגנונות

וילונות לבית

כמו שבבית הלבן יש חדר סגלגל וחדר לבן ועוד כמה חדרים שלא את כולם אנחנו מכירים בכל מיני צבעים, ככה יש אנשים שיש להם הרבה חדרים בבית ולא רוצים שכל החדרים יהיו דומים או בעיצוב דומה, להיפך בשבילם זו הזדמנות חגיגית לעצב כל חדר בסגנון אחר ולהעניק לבית מראה מעניין ומרתק.

הם יכולים לבחור במטבח כפרי, לצד פינת אוכל שמעוצבת בסגנון מודרני, סלון בסגנון הייטק ובאשר לחדרים הפרטיים, כל אחד והטעם והסגנון שלו.

בבית כזה יכולים לחיות כמה סגנונות בשלום זה לצד זה, אבל צריך לדעת חוק אחד ברור:

אפשר להכניס לבית כל מיני סגנונות שיבואו לידי ביטוי בצבעים, ברהיטים בווילונות לבית ועוד אבל חייבת להיות איזה שהיא שפה אחידה ואנו נסביר אותה במאמר זה.

וילונות לבית- אז מה זה יפה?

הדבר הראשון שקובע אם השכלתם לחבר בין כמה סגנונות, זה האם בסופו של דבר התוצאה היא יפה. אם יש הרגשה טובה בחדר, נעימה, הרמוניה ונוח לכם בחדר הזה, סימן שעשיתם עבודה טובה.

הסוד בעיצוב פנים זה לא להפציץ במוצרים מודרניים או עתיקים, מאוד יקרים ובעלי מראה מאוד מרשים. הסוד הוא איך להתייחס לחלל, איפה למקם את הפריטים. מה יהיו המרקמים שלהם ואיך כל זה יסתדר עם וילונות לבית שגם הם צריכים להיות תואמים את הסגנון הממלא כל חלל.

וילונות לבית- הכול במקום אחד

לה קורטינס מהווים את חנות הממתקים של כל אוהבי העיצוב והאדריכלים הרבים העובדים עם החברה.

לה קורטינס ידועה באריגים האיכותיים ובחדשנות שלה. כל שנה היא מציגה קולקציה חדשה מעניינת, מציעה לעולם וילונות לבית דגמים חדשים של וילונות באריגים חדשים ובעצם היא מובילה את כל שוק וילונות לבית הן ברמה של המבחר, בקולקציה וגם במחירים.

האיכות של וילונות קורטינס מתבטאת בכל תפר וכך בווילונות. מדובר על תפירה מוקפדת כפי שצריכה להיות בווילונות לצד, שימוש בדוגמאות חדשות בהרכבים שונים של וילונות לבית.

התוצאות בדרך כלל ניכרות בכל חלל בבית. לכל חלל יש את הווילון שמלביש אותו והוא בעצם יוצר את הערך המוסף שלו.

וילונות לבית בסגנון סקנדינבי

לכל מי שעוד לא מודע לסגנון הזה, סקנדינבי זה אומר לבן והרבה לבן. בבית כזה יהיה פרקט על הרצפה והוא יהיה בהיר, לצד פריטי ריהוט גם הם בהירים מאוד וכל וילונות לבית בסגנון סקנדינבי יהיו מפלטת הצבעים של לבן, קרם ושמנת.

דומה שהסגנון הזה מתאים את עצמו לסקנדינביה המושלגת, כלומר יש הרמוניה בין החוץ והפנים אבל חוץ מזה זהו עיצוב ששייך לסגנון מודרני וניתן למצוא בו ריהוט בקווים ישרים, עבודות אומנות או עבודות שבטיות שמהוות את כתמי הצבע בחלל בבית.

ניתן לחפש ולקרוא ב-Google מידע רב על הנושא ולהבין עוד יותר על הסגנון הסקנדינבי , סגנון מאוד נקי ומלוטש, מאוד נעים ואסתטי לעין.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט