וילונות ונציאנים נקראים גם תריסים ונציאנים והם מאוד נפוצים לשימוש במטבחים, ובמשרדים, בפינות עבודה בבית ובמקומות בהם רוצים לתחום אזור מסוים ולהגביל את כמות האור החודרת פנימה. תריס ונציאני או בשמו האחר וילון ונציאני, מאפשר את ויסות האור וההאפלה ויוצר הצללה מבוקשת.

יש וילונות עם שלבים ברוחב שונה. יש גם של 16 מ"מ אותם מאוד אוהדים מעצבי הפנים והאדריכלים והם מתאימים לפרופילים צרים של חלונות.

מאידך יש גם וילונות ונציאנים בעלי רוחב שלבים של 35 מ"מ, שמעניקים מראה רחב לחלונות צרים.

בנוסף לרוחבי השלבים הנ"ל יש גם וילונות ונציאנים עם שלבים ברוחב של 25 מ"ר שמהווה את הדגם הכי סטנדרטי ויש גם שלבים בקטגוריה הרחבה של שלבים בגודל 50-63 מ"מ. אלה הם וילונות בעלי נוכחות מודגשת בכל חלל.

יצירת האפלה

וילונות ונציאנים שמייצרים האפלה, הם מאוד פונקציונאליים וגם עיצוביים. ניקוב השלבים (כדי להעביר ביניהם את החוט המקשר) נעשה בחלק האחורי והחורים הם בגודל מיקרוסקופי, מה שמתקבל הם וילונות ונציאנים במראה יוקרתי עם האפלה נוחה.

יש כל מיני חומרי גלם לייצור וילון ונציאני. ישנם סוגים העשויים משלבי אלומיניום שמתאימים למראה הייטקי, או סגנון עיצוב מינימליסטי. השילוב של אלומיניום במראה נקי ואסתטי, משדר גם המון עוצמה ויוקרה.

וילונות ונציאנים עם חורים, פותחו עקב בקשות של מעצבי פנים ואדריכלים, שרצו ליצור אפקט של חדירת אור. הווילון המחורר מעניק אור במידה, אבל בעיקר יש בו טוויסט מאוד עכשווי ומודרני ולכן הוא מתאים לבתים ומשרדים בסגנון עיצוב הייטק או אסתטי ותעשייתי.

וילונות ונציאנים מודפסים

סוג וילונות זה מייצר מרחב וגיוון של אפשרויות עיצוביות בכל משרד או בית. היום בגלל הדפוס הדיגיטלי, אפשר להדפיס כל אלמנט וכל דבר על הווילונות, והם יהיו בעיצוב פרטי ובלעדי שלכם.

מגמת העיצוב של התאמת בית או משרד כמו כפפה ליד, עוברת גם דרך תריסים ונציאנים, שנעשים בהזמנה מיוחדת, עם הדפסה משלכם.

אנשים עושים את ההדפסות האלה גם על מצעים, כריות ובדי ריפוד, זהו עידן של חופש יצירתי מצד אחד, אבל האינדבידואליזם שולט.

מה זה מנגנון שקט

מנגנון שקט –  הוא מעוצב יפה אבל גם מאוד שימושי ויש בו טכנולוגיה. אין יותר חוטים משתלשלים, ובאמצעות תנועה פשוטה של מוט הווילון, ניתן לתפעל אותו בכל צורה. הרמה, הורדה, סגירה, פתיחה וכן לקבוע את כמות חדירת האור, והגובה הרצוי של הווילון הפתוח. עוד פטנט ייחודי להפעלת וילונות ונציאנים בלי חוטים, הוא המג'יק וונד שמרכז את כל החוטים בתוך מוט אלגנטי וניתן לשלוט בווילונות בפשטות ע"י תנועה חלקה ופשוטה.

בנוסף למנגנונים האלה יש גם אופציה למנגנון חשמלי של וילונות ונציאנים שנעשה בהתאמה מלאה לכל וילון ומאפשר שימוש בווילון בצורה מהירה ושקטה. ככה בוחרים היום וילונות. לפי ההתאמה האישית של כל לקוח ולקוח.

סגירת תפריט