וילונות- החום של הבית

וילונות

פעם היו רק וילונות שהיו עשויים מבדי ברוקד או קטיפה. אנחנו מדברים על סגנון הקלאסי זה שהחדיר עד היום את הסגנון המלכותי לבתים.

יש בתים שכאשר אתם נכנסים אליהם, נדמה לכם שהגעתם לאיזה ארמון, ואגב זה לא עניין של כסף, זה יותר עניין של סגנון.

בבתים האלה כל דבר יהיה עשיר, הן במרקם, הן במבנה. רהיטים למשל יהיו בעלי פיתוחים מיוחדים, ולא מן הנמנע שלשולחן הסלון יהיו דמויות של אריות על כל רגל. כמה שיותר פראי, עשיר ודמיוני יותר קלאסי.

הסגנון הזה שולט גם היום בבתים, אם כי לא לכולם יש שולחנות עם אריות, אבל הוא כן יכול לבוא לידי ביטוי ברהיטים עתיקים, הרבה עץ חום, הרבה שטיחים עתיקים, כל מה שיש לו מראה אצילי.

וילונות למשל בבית כזה יהיו מבדים מאוד יקרים.

וילונות לנוחות צופי הטלוויזיה

היום כאשר בכל סלון עומד LCD ענק, ויש כאלה שמחזיקים לא פחות מחדרי קולנוע, זה הרי ברור שחייבים וילונות. בדרך כלל חדר האורחים תמיד מוצף בשמש ולכן וילונות בסלון הם לא רק לצורך עיצוב, אלא גם כדי להחשיך מתי שצריך, כאשר השמש בשיאה והאור המסנוור חודר פנימה.

מלבד תפקיד החשכת האור ומניעת סנוור, וילונות בסלון הם תוספת של טקסטיל לטעם האישי. חלונות בלי וילונות נראים עירומים ולא נותנים הרגשה של חום. וילונות מעניקים סוג של "הגנה" כי הם כביכול עוטפים את החלל.

היום זה מאוד אופנתי למלא את החלל בווילונות מכל מיני סוגים, בהתאם לכל חדר. כל חדר גם יכול להיות מעוצב באופן אחר ודורש וילונות אחרים שיתאימו לו.

וילונות לחדר העבודה בבית

עם וילונות הצללה וריהוט מתאים, אפשר להפוך כל פינה בבית לחדר עבודה. הדבר החשוב בחדר עבודה כמו גם במשרדים הוא שהאור שנכנס פנימה יהיה נוח. הרבה פעמים עובדים לא מבינים למה לא נוח להם במקום העבודה, אשר בעצם מדובר על סנוור שנכנס פנימה ויוצר אי נוחות בעיניים ויותר מדי אור שמפריע לעבוד.

נכון שהיום לקולקציה של וילונות לה קורטינס יש תרומה חשובה מאוד גם בתחום של עיצוב הבית, אבל אסור לשכוח שהווילונות נוצרו בהתחלה כדי ליצור צל. רק אחרי שמעמדם התבסס והם כיכבו בכל חדר אורחים ובכל חדר בבית, התחילו להיות כל מיני עיצובים.

פעם לא היו תולים וילונות בכל מקום, אלא רק בסלון אבל מאז שהתחילו לשים לב לכל חדר בבית מבחינת עיצוב, יש וילונות בכל חדר.

וילונות מרגיעים לחדרי תינוקות וילדים

לילדים יש נפש רגישה, הם אוהבים גיבורי על ונסיכות ובדרך כלל בשלב מסוים של הגדילה שלהם בין שלוש לחמש, הם נתקפים בביעותי לילה, סיוטים ולכן חשוב מאוד שכשאר הם מתעוררים, יהיה סביבם עיצוב מרגיע.

מלבד תורת הפנג שוואי שיכולה להציע לכל אחד איפה כדאי לו לתלות וילונות לבית לפי צבעים ואנרגיה, ידוע שיש צבעים שמעוררים ויש צבעים שמרגיעים. כאשר אתם רוכשים וילונות לחדר תינוקות וילדים, הם בטוח צריכים להיות מהסוג המרגיע.

לצבעים יש משמעות- וילונות קורטינס

מומלץ מאוד לתלות וילונות בחדרי ילדים שהם נעימים למראה, בלי הספדים גדולים מדי (שבלילה יכולים להיראות כמו הזאב של כיפה אדומה…).

יש לבחור בבד דוחה כתמים (כי ילדים משפריצים הכול על הכול), ויש לבחור בבד שיש בו אלמנטים חמודים של חיות, או דמויות מעומם הקסום של הילדים.

אפשר כמובן לחבר את הוילונות לנושא של החדר, ויש היום טרנד כזה שלחדר יש חוץ מוילונות גם נושא ובגלל זה הם שם.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט