פשטות וניקיון, הם מושגי המפתח הקשורים לסוגי וילונות גלילה. הם נראים יותר כמסך מאשר כווילון, אבל מתפקדים במאה אחוז כווילונות. יש להם מראה אסתטי ונקי ולכן הם מתאימים לכל מקום בבית אם כוילון לסלון, פינת אוכל, חדרי שינה, חדרי ילדים ועוד.

  • וילונות גלילה מסוג הצללה, הם וילונות שמצליחים להעביר אור גם כאשר הם סגורים, מונעים משמש ישירה לחדור ויחד עם זאת יוצרים אינטימיות ופרטיות.
  • וילונות גלילה מסוג האפלה, חוסמים לגמרי את האור לתוך חדר החדר ולכן הם יכולים להתאים לחדרי שינה וגם חדרי קולנוע או הקרנה, משום שהם לא מחזירים את האור הפולש פנימה אל המסך.

התאמה אישית מלאה

וילונות גלילה, הם בעלי מראה מודרני עכשווי, ומגיעים במספר רחב של אריגים וטקסטורות. יש גם וילונות עם הדפס אישי, למי שאוהב לעשות התאמה מוחלטת בין האג'נדה שלו בחיים לבין הווילונות. וילון גלילה נגלל על גבי צינור כלפי מעלה. יש מגוון סוגים השונים זה מזה בסוגי הבדים ובמידת ההצללה שלהם. למשל וילון גלילה מסוג הצללה, הוא מצליח להעביר  את אור השמש גם כאשר הוא סגור, אך מנגד הוא בולם את סנוור השמש, כך שמצד אחד יש אינטימיות והאפלה רצויה ומצד שני, מעט אור.

וילונות גלילה רשת

וילון גלילה מסוג רשת, מעביר את האור גם כאשר הווילון סגור. הוא מונע משמש ישירה לחדור פנימה ויוצר פרטיות ואינטימיות מלאה. וילון זה מאפשר סינון של קרני השמש  בצורה יעילה, והחדרת אור מווסת פנימה. כל סוגי וילונות גלילה מיוצרים מבדים מודפסים או חלקים, העשויים מאריגים דוחי אבק וקלים לניקיון ותחזוקה. הוילונות מחברים לתקרה או לקיר, בעזרת פרופיל עליון שמבטיח הפעלה רציפה, מדויקת וקלה. ישנם כאלה שבוחרים בקסטה – "מחסנית" דקורטיבית אליה נאסף הוילון כאשר גוללים אותו כלפי מעלה. בקצה של וילון הגלילה ישנה מסילה העטופה בבד, והיא זו השומרת על איזון. תוכלו לבחור במנגנוני הפעלה ידניים או חשמליים. כאשר אתם חייבים מנגנון חשמלי אם מדובר בווילונות מאוד רחבים וגדולים.

וילונות גלילה מודפסים

הדפוס הדיגיטלי מאפשר היום הדפסה של כל מה שתחפצו על הוילונות שלכם, כל אלמנט, איור ועוד. מדובר על הזמנה מיוחדת של וילונות גלילה המותאמים לחלוטין למראה המיוחד שאתם רוצים לשוות לחלל. יש הבוחרים בהדפס שאחר כך יופיע לא רק על הוילונות בחלל, אלא גם על ריפוד, מצעים, כריות ועוד. לדוגמא, וילון מודפס עם אלמנטים מעולם הפנטזיה או הטבע, מאוד מתאים לחדרי ילדים. הוא מקרין מצד אחד מינימליזם ומצד שני, משקף את האלמנטים שהופכים כל חדר ילדים למיוחד במינו.

אין ספק, בחירה מושלמת של מערכת וילונות לכל חלל בבית היא החלטה חשובה, לכן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ, ונשמח לעזור ולכוון אתכם –
077-2305133 או דרך הטופס מטה.

סגירת תפריט