וילון למשרד – הבחירה הנכונה לעסק שלך

וילון למשרד

אין ספק בכלל שלקוח שנכנס למשרד, מתרשם ממנו. הוא קולט את התפאורה ואמור להבין לאן הוא הגיע. הרבה פעמים עיצוב של משרד משליך ומרמז על עיסוק בעליו, מוסיף לשלם ולמוניטין שלו, ועשוי לרמז על מצבו הפיננסי של העסק הזה.

אם נדבר עכשיו למשל על וילון למשרד, נתחיל עם המגמה החדשה בעולם היזמות שנוצרה היום והולידה הרבה מאוד משרד של יזמי נדל"ן.

מדובר על צעירים שמבינים שהכסף הגדול נמצא באדמה… בקרקעות, בנדל"ן והם רוצים לעשות את האקזיט הבא. ולא רק הם, חברות סטארט אפ והייטק הן כמעט כולם של יזמים צעירים וחדורי מוטיבציה ובעלי השכלה וגם רצון לכבוש את העולם ולהמציא משהו שיסדר להם את החיים.

משרד של יזמי נדל"ן או של חברות הייטק, בוודאי לא יכולים להיות כמו עוד משרד. הם חייבים להיות מאוד ייצוגיים ומושקעים. כאשר נכנסים היום למשרד כזה, רואים שמושקעים בו מאמצים אדירים כדי ליצור משהו שדומה לסמל הסטטוס שהחברה רוצה להתהדר בו. משרד מעיד על בעליו ומשרד שמעוצב בצורה מאוד מפוארת, עשוי להעיד על המצב הפיננסי של החברה או של העסק, ואם לא המצב היום אז המצב שהיא רוצה שיהיה לה.

וילון למשרד של מעצבים גרפיים

ראשית וילון למשרד, כל משרד חייבים להיות בגלל התפקיד שלהם בהפרדה ויצירת חיץ בין המשרד לבין החוץ, בין חדר לחדר בתוך המשרד וכן לעצב חללים שונים בתוך המשרד, כל אחד עם העיצוב שלו. הטייטל של כל משרד הוא שקובע איך הוילון שלו ייראו. חברת הייטק תדאג לתלות וילון למשרד שהם מאוד מינימליסטיים ואמורים באמת לתפקד כמפרידי רעש ואקוסטיקה. מצד שני משרד של מעצב גרפי, דווקא ינצל את החלון כדי לתלות וילון מדליק שמתיישר עם הטעם האישי שלו, כי הרי המקצוע שלו הוא עיצוב וגם וילון הוא מוצר ששייך לתחום העיצוב.

גם וילון למשרד של רופא יהיו שונים מוילון של איש שיווק. כל אחד מהם זקוק יהיה לסוג אחר של וילון למשרד. אבל תודו שככל שנרצה לעצב משרד או קליניקה של רופא, נצטרך לשמור על איפוק מסוים שכן, וילון עם ציור של סמיילי במרפאה של רופא שיניים, עלול לגרום ללקוחות שלו לברוח.

וילון למשרד אדריכלים

כיוון שכל משרד רוצה לעשות את הרושם הנכון על הלקוחות שלו, מן הסתם הוא יעצב אותו בהתאם למה שהלקוחות שלו רוצים לראות. כאשר מדובר למשל במשרד אדריכלים, כיוון שעיסוקו של בעל המשרד הזה הוא עיצוב והבנה בכל התחומים של העיצוב, וילון למשרד של אדריכלים יהיו שיא התחכום והעיצוב. מצד אחד זה מבטא את הטעם שלהם, ומצד שני זה מראה למה הם מסוגלים להגיע, ראשית בעיצוב המשרד שלהם ואחר כך בעיצוב לאחרים. וילון למשרד של אדריכלים הם הדבר הראשון שמסתכלים עליהם. בחרו וילון המתאים לעסק שלכם, בחרו וילון ייחודי בהתאמה אישית.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט