וילון לכל חלון

וילונות

עידן העיצוב המודרני לא רק ששובר מוסכמות של אסור ומותר בעיצוב ושילוב סגנונות פראיים יחד, אלא הוא שובר גם את ההקשר אותו הורגלנו לעשות, בין עיצוב ותכנון להוצאה כספית גדולה ותהליך מורכב. היום, ביצירת שילוב נכון של וילונות הצללה וריהוט מתאים, אפשר להפוך כל פינה בבית לחדר עבודה. הדבר החשוב בחדר עבודה כמו גם במשרדים הוא שהאור שנכנס פנימה יהיה נוח. הרבה פעמים עובדים לא מבינים למה לא נוח להם במקום העבודה, אשר בעצם מדובר על סנוור שנכנס פנימה ויוצר אי נוחות בעיניים ויותר מדי אור שמפריע לעבוד.

נכון שהיום לקולקציה של וילונות לה קורטינס יש תרומה חשובה מאוד גם בתחום של עיצוב הבית, אבל בל נשכח שראשית לכל, תפקיד הווילונות הוא ליצור צל. רק אחרי שמעמדם התבסס והם כיכבו בכל חדר אורחים ובכל חדר בבית, התחילו להיות כל מיני עיצובים.

שמענו מהדורות שקדמו לנו, כי בימיהם וילונות היו נראים רק בחדר הסלון והיו חלק מהריהוט המיוחד לחדר הזה, אבל מאז שהמודעות לעיצוב גדלה וההבנה כי יש בו תרומה רבה מעבר ליופי ואסתטיקה, אלא התאמה של החדר לדייריו,כל חדר בבית היום נהנה מוילון מתאים.

וילונות לנוחות צופי הטלוויזיה

זה יהיה קרוב מאוד למציאות להניח כי במרבית הבתים היום בישראל, עומד מסך LCD ענק בסלון, וישנם כאלה שמחזיקים לא פחות מחדרי קולנוע. הפאן הנוסף של הסלון כחדר צפייה מחזקת את הצורך בתליית וילונות בו. מרכיב נוסך מיוצרי האווירה המארחת של הסלון הוא הנוף החלונות הגדולים של הסלון, דרכם החלל מוצף שמש, ואז תפקיד הוילונות הוא להחשיך ולהצל כשהשמש בשיאה והאור המסנוור חודר פנימה.

מלבד תפקיד החשכת האור ומניעת סנוור, וילונות בסלון הם תוספת של טקסטיל לטעם האישי. חלונות בלי וילונות נראים עירומים וכמו מאפשרים פתח לחמימות הביתית לברוח החוצה. וילונות מעניקים סוג של "הגנה" כי הם כביכול עוטפים את החלל. היום מאוד אופנתי למלא את החלל בווילונות מכל מיני סוגים, בהתאם לכל חדר. כל חדר גם יכול להיות מעוצב באופן אחר ודורש וילונות אחרים שיתאימו לו.

וילונות מרגיעים לחדרי ילדים

לילדים יש נפש רגישה, הם אוהבים סיפורי אגדות בדויים על גיבורי על ונסיכות ומאמינים בכל ליבם בתמימות על המצאותיו של עולם ורוד כזה. אצל מרביתם, בשלב מסוים של הגדילה ובדרך כלל בין גיל שלוש לחמש, הם נתקפים בביעותי לילה וקמים מחלומות מציקים. אחד הכלים החשובים והתורמים להרגיע את הילד ולאפשר לו לשוב לישון בנחת, הוא הסביבה לתוכה הוא מתעורר. לעיצוב של החדק יש השפעה גדולה מאוד על תחושותיו ועל היכולת להתגבר עליהם.

מלבד תורת הפנג שוואי שיכולה להציע לכל אחד איפה כדאי לו לתלות וילונות בבית לפי צבעים ואנרגיה, ידוע שיש צבעים שמעוררים ויש צבעים שמרגיעים. ולכן חשוב מאוד בבחירת וילונות לחדרי שינה, קל וחומר לחדרי ילדים שהוא ייענה על דרישה זו וישדר רכות ונעימות בצבע ובמרקם.

לצבעים יש משמעות- וילונות קורטינס

מלבד להשפעה המנטלית והרגשית של צבע הוילון, רצוי לבחור בצבעים ממשפחת הכהים על פני גווני הלבן, היות והחדר משמש אותם בשעות היום לעיסוק ויצירה, ודי בשפריץ של צבע שיכתים וילון בהיר ויקלקל את המראה והאווירה האסתטיים.

בד שיש בו אלמנטים ואובייקטים מעולמם של ילדים, כמו חיות, דמויות מאגדות ואפילו ציורי הרכבת והבית מתחת לשמש, יישרו בחדר אווירה ילדותית ויאהיבו על הילד את השהות בחדרו.

יועץ וילונות

בעבר, רכישת וילון הייתה מתרחשת אצל מומחה לדקורציה או אדם אומנותי שעוסק בתפירה איכותית של וילונות מבדים יוקרתיים ומיוחדים. אותו מומחה ישב שעות על מנת להפיק תוצר מעולה של עבודת יד מוקפדת, וכך הציע ליין מגוון של וילונות ברמה גבוהה ומדויקת.

היום, מפעלים מיוחדים מייצרים וילונות בשלל גדמים ורמות, ובכך מאפשרים בחירה מתוך מגוון רחב יותר, עבודה מהירה וכמובן ברמת גימור גבוהה. לא פעם קורה לנו שדבר מסויים שאנו חפצים בו ממש, לא מצליח לקבל תמונה בראש שלנו וקשה לנו להגדיר לבעל המלאכה מה לתפור ובאיזו דוגמא.

מפעלים יוקרתיים כמו לה קורטינס נותנים פתרון מעולה לקושי הזה. המפעל מעמיד לרשות הלקוח איש מקצוע, שבתהליך היכרות קצר איתו ועם האופי של החדר, הם יימצאו יחד את הוילון הנכון בדיוק עבור הצורך וגם בהתאם לטעם האישי של הלקוח.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט