המדריך למעצב המתחיל: עיצוב וילונות לחלון מושלם לחדרים בבית

עיצוב וילונות - לעיצוב חלל מושלם

חלון הוא המימד שמקשר בין הסביבה החיצונית לפנים חדרי השינה, וילון הוא העוזר שלו כמפריד, ולכן יש לשים דגש רחב על עיצוב הוילונות. לדעתנו לוילונות יש ערך מוסף הרבה יותר מאשר ההפרדה הזו. וילון הוא מעבר למכניס האור לבית, ישנה חשיבות רבה לאסתטיקה שכולנו רוצים בעיצוב חלל זה ולכן יש צורך להתייחס לחלון בשלבי שיפוץ הדירה ועקב כך להשתמש בעיצוב וילונות מותאם, כדי להלביש לחלון את הוילון המושלם.

חלון פרקטי

חלון פרקטי הינו חלון אשר מותאם לחדר באמצעות מחשבה על עיצוב וילונות נכון והתחשבות בצרכי המתגוררים באותו חלל, וילון אשר מותאם לכיוון האור בצורה היעילה ביותר ואסתטי – בדיוק לטעם הלקוח. עיצוב וילונות נכון ומותאם אישית תגרום למסגרת הזאת להיות הרבה יותר פונקציונלית, ולהפרדה להיות הרבה יותר נוחה, כיפית ואף ייחודית הפרדה שתיתן משהו מעבר לקו המפריד בין הבית למחוצה לו.

אנחנו ב- La Cortinas מאמינים שהדגש הנכון הוא קודם כל התחשבות בחלוקה בין חדרי הבית – עיצוב וילונות תוך מתן התחשבות בחדרים השונים בחדר תגרום להפרדה להיות בעלת אווירה קסומה שמותאמת אישית לאופי של בן הבית שמתגורר באותו חלל.

וילון המותאם לילד/ה

וילון לחדר ילדים צריך להיות חלון בעל נגישות קלה לתריסים כדי שיוכל להכניס את האוויר הנחוץ לחדר וגם להחדיר את האור הרצוי. עיצוב הוילונות לחלונות בחדר הילדים בצורה מותאמת יתנו בדיוק זאת. אך יש לזכור שכאשר אנחנו מדברים על נגישות קלה לחלון בחדר ילדים  צריך להבין שבטיחות היא קודמת לכל ולכן חלון לחדר ילדים צריך להיות גם קשה לפתיחה.
הבחירה הנכונה לחלון בחדר ילדים היא בחלון כיס או חלון כנף על כנף, בחירה שכזו תבטיח גם את בטיחות הילד וגם תפעול קל. אצלנו בחנות חשבנו רבות על עיצוב וילונות ולכן הוספת וילון אשר מתאים לאופיו של הילד יוסיפו שני מימדים חשובים בחדר הילדים – פרטיות וביטחון. וילון נכון שהילד אוהב יוסיף אווירה נעימה וקלילה.

התאמת עיצוב הוילון לסוג החלון

וילון לחדר שינה להורים או לילדים בוגרים ישנה חשיבות לחלון אשר נפתח לגמרי, חלון שנותן את האוויר ואת האור המאפשר צפייה נוחה בנוף כדי להנעים את הזמן בבית כאשר הוא מבלה בחדר וכמובן שמירה על האיזון בין אור החושך. עיצוב וילונות מותאם יביא את הפתרון המוצלח והאידאלי להכנסת אור כאשר ישנו צורך בו לדוגמא בזמן קריאת ספר או עיתון או כאשר מתארגנים ליציאה מהבית לצרכי עבודה או פנאי, אך מצד שני שיהיה חשוך כאשר מעוניינים בפרטיות בזמן צפייה בסרט, התעסקות במחשב או כאשר ישנים בשעות הלילה. ולכן יש חשיבות רבה לעיצוב וילונות בצורה הטובה ביותר.

בנוסף התחשבות בחזית של החלון תביא את האור הרצוי לחדר. במידה שהחלון פונה לחזית מערב או צפון החדר פחות חשוף לאור בניגוד לחזית מזרחית אשר מקבל אור ישיר בשעות הבוקר. הוספת וילון שנותן את הפרטיות הרצויה תוסיף לאווירה הנוחה והעדינה שהחדר מעוניין לשדר והתחשבות בהתאמת הוילון לחלל בחדר תגרום לעיצוב מושלם לחדר זה.

מתייעצים – ואז מחליטים

לעוד פרטים ניתן לפנות לטלפון 050-6485609 או להשאיר פרטים באתר ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצב שיתאים לכם בדיוק את הוילון המושלם ביותר לאופי החדר בבית. לה קורטינס – עיצוב וילונות לסלון, או לכל מקום אחר בבית ברמה הגבוהה ביותר.

פנו עכשיו וקבלו ייעוץ מיועץ מקצועי ומעצבת תוך 48 שעות ללא עלות והתחייבות:

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט