החשיבות של וילונות למשרדים

וילונות למשרדים

רק בעשרים השנים האחרונות, יש לציין החלו בעלי המשרדים, גם להשקיע במקום העבודה שלהם, קרי-במשרד. במשך שנים רבות, לא היה עולם הריהוט המשרדי לא מפותח כלל וכל משרד דומה למשנהו, למעט הגודל או המיקום.

היו אלה משרדים בעיצוב ירוד עם שולחנות וכיסאות נעדרי כל עיצוב. לבוס הגדול תמיד היה כיסא נוח ומסתובב. כל כניסה של משרד היה שולחן של קבלת קהל, וגם הציוד הטכנולוגי היה מועט. משרדים שהיה בהם מכונת צילום נחשבו למתקדמים….

להתבסס במשרד עם וילונות למשרדים

עם התבססות תחום העיצוב בכל מיני תחומים של בית ועסקים, השתנו פני המשרדים לחלוטין. נפתחו חברות נוספות לשיווק רהיטים משרדיים, יש יבוא גדול גם מחו"ל והיום, כל אחד שרוצה לפתוח משרד יכול בהחלט לעצב אותו יפה מאוד, בטוב טעם עם שימת לב לכל מיני פרטים שאף פעם לא שמו לה אליהם בתחום עיצוב המשרדים.

וילונות למשל הם אחד מהפריטים העיצוביים הכי מבוקשים היום בתחום וילונות למשרדים. הם דוחי אבק, הם מעוצבים באופן נקי, מודרני ופשוט והם הפתרון הכי מושלם עבור כל חלון בכל משרד קטן כגדול.

קודם כל האדריכלים

בעלי המקצוע היחידים יש לומר, שהמשרדים שלהם היו יותר יפים משל אחרים, היו האדריכלים.

הם- שלמדו את מלאכת העיצוב ומייחסים לה משקל רב, עיצבו לעצמם משרד נאה, נתנו את הטון בעיצוב, בבחירת הריהוט, בתאורה וגם בווילונות למשרדים שבוודאי שונים מבחירת וילונות הביתה.

לאדריכלים היה מאוד חשוב לעצב את המשרדים שלהם, כי זה בעצם היה חלון הראווה שלהם, הטעם האישי שלהם והעיד גם על התפיסה שלהם את המרחב, העיצוב ועוד.

הרבה פעמים בעלי משרדים אחרים שהיו מבקרים במשרדים של אדריכלים אמרו להם- אנחנו רוצים משרד כמו שלך, ולכן כרטיס הביקור של משרד יפה עם וילונות למשרדים מיוחדים במינם, על חלונות גדולים או קטנים, בהחלט הכניס לאדריכלים הללו המון לקוחות.

משרד זה כרטיס הביקור שלכם- וילונות למשרדים

זה לא חשוב אם תהיה בעל מקצוע מעולה, לקוחות בוחנים אותך בכל דרך אפשרית. לכן כולם היום מבינים את זה, ומשקיעים בעיצוב משרד.

המשרד צריך להיות כמובן פונקציונאלי ולשרת אותם, אבל הוא חייב להיות גם מייצג את הטעם האישי שלהם. צריך להיות להם נעים במשרד שלהם, אוורירי ומוצל ואת זה עושים גם וילונות למשרדים.

לווילונות למשרדים יש כמה תפקידים. ראשית הם נמצאים שם בשביל היופי אבל לא רק. הם מפרידים בין המשרד לבין העולם החיצון ומייצרים פרטיות. הם נבחרים בהתאם לעיצוב של המשרד ותורמים את התרומה שלהם. הם מבודדים את המשרד מפני מזג האוויר, ואנחנו מדברים גם על קור וגם על חום והם בעיקר מונעים חדירה של קרני שמש, שמסנוורות את החלל ומפריעות לתפקוד.

וילונות למשרדים יוצרים את השקט, הפרטיות והתאורה הנכונה בכל משרד.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
צוות לה קורטינס

צוות לה קורטינס

כותבים עבורכם את כל המידע, החידושים והאפשרויות שחשוב לדעת על עולם עיצוב הבית, פתרונות הצללה, והכי חשוב- וילונות יפים וייחודיים.
צריכים עזרה? צרו קשר עכשיו

סגירת תפריט