בשביל מה צריך וילון לעסק?

כאשר בעל עסק מגיע לבחירת הוילון המתאים לעסק שלו הוא חושב על מגוון רבדים, החשיבות העליונה היא על הצללת החדר, אך גם וילון כחלק מהעיצוב של העסק צריך להתקשר לשאר החלל בבית ההעסק, וילון הינו פריט דקוריטיבי שמוסיף חן ויופי לכל עסק. 

התאמה של הוילון לבית העסק ישדר ללקוחות שאתם צריך חשיבות לכל אספקט בעיצוב העסק. התאמה אישית של וילונות לעסקים ימשוך לקוחות למקום, ישפר את חזותו וישדר מראה מקצועי יותר ורציני יותר מה שיוביל להצלחת העסק עכשיו ובעתיד.

שילוב של אווירה, עיצוב ותקנים מאושרים

כאשר בוחרים וילון לעסק מסויים, יש לקחת בחשבון שברוב המקרים אותו וילון צריך להיות חסין אש, ישנם תקנים של משרד החינוך ושירותי הכבאות לשימוש בוילונות שמורכבים מחומרים מעכבי בעירה. אם זאת ישנה חשיבות להבאת אווירה נכונה לכל בית עסק  והבאת מראה מותאם לקו העיצוב על ידי וילונות ומגוון פתרונות הצללה.

בחירה נכונה ונבונה של וילון שאפקטיבי לאותו עסק,  ישדר בדיוק את אותה מטרה שהמקום מעוניין להעביר.

האם קיימים פתרונות הצללה שונים לבית ולעסק?

ניתן להשתמש בכל הוילונות ובכל מוצרי ההצללה בכל מקום. חשוב לדעת שלכל חלל ישנו קו מנחה אחר שיעזור לנו בבחירת הוילון או מוצר ההצללה המתאים.

  • בבית למשל, עלינו להתאים את הווילונות באופן אישי לטעם ולצרכים שלנו.
  • בגני ילדים, נדאג להשתמש בוילונות בעלי מנגנון הפעלה בטיחותי.
  • באולמות אירועים נשתמש בוילונות בעלי בידוד אקוסטי למניעת רעשים.
  • במשרדים, נשתמש בעיקר במוצרי הצללה, וילונות הנגללים מעלה ומטה, בעלי המראה ההייטקיסטי. וילונות אלו קלים לתפעול, ליצירת האפלה ולסינון קרני השמש הישירות.
  • בבתי מלון, נשתמש בבדים נשפכים בשילוב בד האפלה אטום ומעליו בד חצי שקוף ליצירת החשכה ופרטיות מלאה ומצד שני פיזור האור בחלל באופן שווה, רומנטיות ורכות.
  • במוסדות ציבוריים נהוג להשתמש בוילונות מבדים חסיני אש וכן הלאה.

מתעניינים בייעוץ מקצועי?

איש מקצוע ומעצבת פנים אצלכם בבית, ללא עלות וללא התחייבות!
חייגו עכשיו:  077-2305133 או השאירו פרטים לתיאום פגישה

פתרונות הצללה למגוון בתי עסק

וילונות מבדים מבודדי רעש לאולמות אירועים
רכישת וילונות מגוונים לאולמות אירועים. אלמה- בית לאירועים

וילונות באולמות אירועים ישדרגו את האירועים

וילונות באולמות אירועים נבחרים בדרך כלל בקפידה רבה ובדיוק מקסימלי. בבחירת הוילונות יש להתחשב בסגנון העיצוב המנחה את קו העיצוב ואת האווירה שאנו רוצים ליצור בחלל.

מעטפת האולם נתונה בידי מעצבי הוילונות הדואגים להלביש את הקירות והחלונות ומשדרגים את מראה אולמות האירועים והכנסים.

על מנת לספק הנאה מלאה לאורחים יש לבחור וילונות העשויים מבדים חסיני אש על מנת לדאוג לביטחון הנוכחים באולם. מלבד זאת, באולמות אשר סמוכים לסביבת מגורים, נשתמש בבדים אקוסטיים לבידוד רעשים.  ניתן לבחור וילונות במגוון רחב של צבעים, הדפסים וטקסטורות כדי להוסיף צבע וייחוד לאירוע.

ונציאני אלומיניום למשרדים
וילון ונציאני אלומיניום למשרדים. משרדי מדקס. עיצוב פנים: גילה שמיע זכאי

וילונות עבור בנייני משרדים

וילונות עבור בנייני משרדים מספקים פתרון הצללה איכותי וכן מאפשרים לעבוד בסביבה רגועה ושלווה, דבר אשר משפיע על האפקטיביות של העובדים במהלך שעות העבודה.

בבחירת הווילונות למשרדים חשוב מאד לתת את הדעת על הצרכים השונים בהתאם למשרד, וגם להקפיד לשמור על אלמנט עיצובי מרשים על מנת ליצור את האווירה הדרושה.

במרבית הבניינים כיום ניתן להבחין בחלונות גדולים ולכן חשוב מאד לדאוג לפתרונות הצללה אפקטיביים עבורם, ולבחור את הוילונות המתאימים כגון וילונות גלילה או וילונות ורטיקליים המספקים מענה מקיף לעובדים.

וילונות גלילה לגני ילדים. גן מתנות קטנות. עיצוב פנים: נעמה מירון

וילונות בתי ספר, גני ילדים ומוסדות אקדמיים

בעת בחירת וילונות למוסד לימודי, החל מהגן ועד האקדמיה, חשוב מאד לתת את הדגש על בחירת וילונות אשר יעניקו אווירה נעימה. ויאפשרו לתלמידים ולילדים ריכוז במהלך שעות הלימודים והגן, בשל הענקת פתרון הצללה חיוני ואיכותי.

בגנים, נשים דגש נוסף גם על וילונות האפלה/הצללה, כאשר משכיבים את הילדים לישון את מנוחת הצהריים.

וילונות מעוצבים לבית מלון. מלון מוטיפיורי

וילונות בבתי מלון ישמרו על פרטיות של האורחים

אחד הדברים החשובים ביותר בעת יציאה לחופשה בבית מלון הוא שמירה על פרטיות.

אנשים אשר יוצאים לחופשה מבקשים להתנתק מהשגרה וליהנות מהחופשה. על כן חשוב מאד להתקין וילונות אשר יסייעו ליצירת פרטיות ואווירה נעימה אשר תשדרג את החופשה.

וילונות רכים למכוני יופי וקוסמטיקה.
וילונות בד האפלה במכון קוסמטיקה.

וילונות למכוני קוסמטיקה וחדרי טיפולים

כאשר מדובר בחללים העוסקים ביופי ונראות, חשוב מאוד להשקיע בבחירת הוילונות ומוצרי ההצללה. נבחר בבדים בצבעים בהירים, בעלי טקסטורה רכה וחלקה. המראה של הבד הנשפך תורם לאווירה הרגועה והנינוחה והמראה הרומנטי בחדרי טיפולים ומכוני קוסמטיקה.

וילונות בד ותריסים ונציאנים בספא טומוקו. עיצוב פנים: סטודיו קטנוס

וילונות לבתי ספא ומכוני יופי

כיום, אחד הדברים החשובים ביותר בהלבשת בתי ספא, הוא הוילונות ומוצרי ההצללה השונים אשר מהווים את המעטפת שתיתן את הטאצ' הסופי לעיצוב המנחה את החלל.  בחירה נכונה תתחשב באלמטים השונים והצבעים המצויים במקום. ניתן לשלב מגוון פתרונות הצללה באותו חלל לשדרוג העיצוב.

רכישת וילונות למסעדה
וילון ונציאני עץ למסעדה. מסעדת בנדיקט

וילונות למסעדות

בעלי מסעדות רבים הבינו כי בחירת וילונות למסעדות אינו מהווה רק פתרון הצללה, אלא גם משפיע רבות על עיצוב המקום ולכן ניתן לראות במסעדות רבות וילונות מעוצבים המסייעים לשדרג את המסעדות ומהווים פתרון הצללה איכותי.

וילונות ונציאניים - לה קורטינס
וילון ונציאני עץ לבית קפה. מלון מונטיפיורי

וילונות לבתי קפה

בעת בחירת וילונות לבתי קפה ישנה חשיבות בבחירת וילונות בעלי מראה אסתטי מרהיב, אך גם לשמור על פתרונות הצללה מתאימים, על מנת לאפשר ליושבי בית הקפה ליהנות מישיבה ארוכה במקום בלי להרגיש אי נוחות.

וילונות למרפאות ובתי חולים

וילונות לבתי חולים 

בבחירת וילונות לבתי חולים חשוב לתת את הדגש על וילונות המסייעים לשמירה על פרטיות ויוצרים אווירה רגועה ככל הניתן.

וילונות היכולים להתאים הינם וילונות האפלה, הצללה או וילונות אטומים, ולעיתים גם וילונות ורטיקלים בחדרי הרופאים והפרופסורים השונים.

וילונות בד לבתי כנסת
וילונות להיכלים ובתי כנסת
רכישת וילונות לבית כנסת

וילונות לבתי כנסת

בחירת וילון לבית הכנסת צריכה להתבסס על שמירת פרטיות של המתפללים, וכן גם הסתרה או הצללה של קרני השמש כך שלא יסנוורו את הקהל.

למה דווקא לה קורטינס?

אצלנו ב- La Cortians עיצוב העסק הוא דבר מובן וחשוב מאין כמותו, הוילונות הינם בחירת מפתח לפן הדקורטיבי של העסק.

הוילונות יתנו לבית העסק בדיוק את הצורה המושלמת והזרימה הטבעית של העיצוב בחלל אשר תשרה אווירה ייחודית ומותאמת למה שהעסק מעוניין לשדר.

יש לזכור שוילון לעסק נועד גם ללקוחות אשר באים לפגישות בעסק שלכם בפעם הראשונה וגם לעובדים אשר יושבים ועובדים, ורוצים ליהנות מוילון שיספק להם את התנאים המתבקשים. אנחנו ב- La Cortians נייעץ לך בתור בעל העסק מהו הוילון המומלץ ביותר עבור העסק המצליח שלך, תוך התחשבות באופי העסק והקונספט העיצובי.

וילונות דואט לחדר ישיבות
לה קורטינס מציגה וילונות דואט לחדר ישיבות. משרדי אדריכלות- פייטלסון יעקובסון. עיצוב פנים- סטודיו קטנו

מה חשוב להביא בחשבון בבחירת וילונות למוסדות והעסקים השונים?

בחירת וילונות עבור מוסדות ציבוריים נחשבת לבחירה משמעותית ביותר ומצריכה התייחסות למסגרת התקציב ולמקום בו יותקנו הווילונות.

חשיבות ייעוץ מקצועי

במטרה לבחור את הוילונות המתאימים ביותר מבין המבחר הרב, חשוב ביותר לקבל ייעוץ מטעם חברה מקצועית בתחום.

כיום, ישנן מספר רב של חברות, אך חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית ביותר אשר מספקת שירותי ייעוץ על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר. בחירה נכונה תבטיח פתרונות הצללה איכותיים. צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי.

הענקת אחריות

חברה מקצועית אשר מציעה מגוון רחב של וילונות עבור מוסדות שונים תדאג לאחריות, כך שבעת הרכישה יהיה ניתן לדעת כי הגעתם למקום נכון בו בוחרים לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים המבטיחים אחריות לאורך זמן רב.

חשיבות בחירת חברה מקצועית בתחום

עליכם להקפיד בבחירת חברה אשר מייצרת וילונות העומדים בתקני הבטיחות ודרישות של משרד הבריאות על מנת לספק סביבה בטוחה לציבור, וכן מהווים פתרון אסתטי איכותי. 

חברה מקצועית לא תנוח על זרי הדפנה

יתרה מכך, חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב תקפיד לא לנוח על זרי הדפנה אלא להתקדם הלאה, ולבחון את השינויים במוסדות השונים ולפיכך לבצע את ההתאמה של הווילונות והעיצובים, הרי למוסדות שונים יש להתאים סוגים שונים של וילונות.

דוגמאות מפרויקטים שונים

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. 1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. 2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. 3. השאירו פרטים:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter
סגירת תפריט