חדר השינה הוא המקום האינטימי שלכם, אותו מקום נעים שאנו מבלים בו את השעות השקטות של היום, השעות שבו אנו נחים ומלווים יחדיו ללא שום הפרעה. עיצוב חדר השינה נותן אווירה רומנטית וקסומה. וילונות לחדר שינה מוסיפים ערך מוסף לכל חלל החדר ומוסיפים את היופי שכל חדר שינה היה רוצה. כאשר מעוניינים לרכוש וילון לחדר השינה מומלץ לבחור בד אטום ליצירת הצללה המתאימה בחדר שתוכלו לבלות גם את השעות הקטנות של הלילה ברוגע וללא הפרעות עם תחושה של נוחות מקסימלית.

עיצוב הוילון

וילונות בד האפלה בחדר השינה
וילונות בד האפלה בחדר השינה

חדר שינה אצל רובינו משמש כחדר המשמעותי והחשוב ביותר בבית. זהו חדר בו אנו מתעוררים כל בוקר אל תוך החלל הפרטי והאינטימי שלנו ובדיוק בגלל זה חשוב שהחדר יהיה מעוצב אך ורק על פי טעמינו האישי. עיצוב וילון לחדר השינה יכול ברגע לשנות את כל תמונת החדר לטובה ולגרום לנו לתחושה נעימה שמלווה אותנו לאורך כל היום בכל בוקר שאנו קמים.

וילונות לה קורטינס מודעים לצורך להתחבר לחדר השינה שלנו ומציעים לכם מגוון וילונות על פי בקשתכם האישית שיגרמו לכם להתחבר יותר למקום הכי פרטי ויקר שלנו – חדר השינה.

אם למישהו היה ספק בכלל. הווילונות חזרו ובגדול. אפשר למצוא אותם מפארים כל חדר אורחים לגובה ולרוחב, מעניקים אווירה מיוחדת למטבח כפרי, יורדים בשפעת בד בפינת האוכל, מתאימים לסגנון של הבית וזה יכול להיות כל סגנון.

היום יש נטייה לא לעצב את כל הבית באותו סגנון גם כדי לייצר עניין, וגם כדי לא לחזור על אותו סגנון. אז לאנשים שיש בית גדול יש אפשרות לשחק עם סגנונות וגם עם ווילונות אותם הם יכולים לבחור מתוך מגוון עצום של בדים, עם הדפסים או חלקים. וילונות רומאים או וילונות האפלה, הצללה, מבדים בלגיים ועוד.

בחדר שינה למשל אף פעם לא משאירים את החלון חשוף. ראשית זה עניין של פרטיות, אבל חוץ ממנה זה גם עניין של עיצוב ומה בעצם יש לנו בכל חדר שינה, שנוותר על וילון שמייצר אוירה רומנטית.

וילון שקוף לחדר שינה רומנטי

וילונות דקורטיביים בחדר השינה
וילונות דקורטיביים בחדר השינה

בדרך כלל המקום שמקבל יחס מאוד אישי בעיצוב הבית, הוא חדר השינה. הוא תמיד נתפס כמקום הכי אישי של כל זוג, גם אם יש להם עשרה ילדים. זוגיות אגב מתחילה וגם נגמרת בחדר השינה, פרטיות, שיחות של עין בעין, אין מקום אחר לזוגות בבית בו הם יכולים לדבר אחד עם השני בשקט, מלבד חדר השינה שלהם שמאפשר להם לשפוך את הלב, להיאנח בשקט מיום עבודה קשה, קצת לצפות בטלוויזיה ולחכות שהעייפות תכריע אותם.

חדר שינה הוא המקום שמייצג את האהבה והזוגיות יותר מכל חדרי הבית ולכן הוא יזכה לעיצוב מינימלי אבל רומנטי וזה כולל וילונות שקופים ושופעים בבד. כל מה שיעמיק את המראה הרומנטי.

מלבד וילונות לחדר שינה בדרך כלל מסתפקים במיטה זוגית נוחה, שידת טואלט, איזה קולב לבגדים וארון או חדר ארונות הנמצא צמוד.

הכול צריך להיות מאוד נוח, מנותק משאר חלקי הבית, מין פינה כזו שאפשר להרגיש בה את הפרטיות, השקט והרומנטיקה.

וילונות לחדר שינה בעיצוב כפרי

וילונות רומאיים- סגנון עיצוב כפרי
וילונות רומאיים- סגנון עיצוב כפרי

יש זוגות שאוהבים את חדר השינה שלהם בסגנון כפרי. אז מה זה הסגנון הזה?

אנחנו מדברים על עץ והרבה, לרוב גם גושני ולא מעובד, כזה שעושה רושם שיצאתם ליער והבאתם אותו.

הוא יבוא לידי ביטוי בבחירת מיטה זוגית עם מסגרת כבדה וחומה מעץ, שידות ליד המיטה גם הן מעץ, איזו תמונת נוף על הקיר, חלון ענק במיוחד עם וילונות חצי שקופים מהם אפשר לראות גם את הנוף בחוץ. לראות ולשבוע.

יש גם טריק נחמד של וילונות לחדר שינה, שתולים שני וילונות. הראשונים הם וילונות האפלה שהתפקיד שלהם זה לעשות צל, והווילונות השניים הם בקטע של העיצוב והם צריכים לקלוע לטעמו של הזוג, בעלי חדר השינה.

מה שעוד יכול ללכת טוב עם חדר שינה, אלה הם וילונות עם פרחים קטנים קטנים, בצבעים פסטליים בהירים שמעניקים איזה אווירה כפרית עדינה לחדר. שילוב של וילונות לסלון עם וילונות לחדר שינה הופך כל בית למעוצב יותר ומסוגנן יותר.

אז מה אנו מציעים?

אנו מציעים לכם וילונות איכותיים לחדרי שינה שישקפו את טעמכם האישי באופן המדויק ביותר. לה קורטינס מציעים מגוון וילונות בעלי גוונים ועיצובים שונים החל ממראה קלאסי ועד וילונות בעלי מנגנונים חכמים.

מוצרים קשורים

מדריך: איך לבחור את הוילון הנכון לחדר השינה?

 להזמנת יועץ מקצועי ומעצבת ללא עלות:

סגירת תפריט