וילון גלילה בהתאמה אישית - מבית לה קורטינס

המוצר:

נחשבים לאחד מהוילונות הנוחים ביותר לשימוש. מדובר בוילונות המהווים פתרון אידיאלי להצללה ונוחים לתפעול באמצעות מערכת שליטה קלה ללא מאמץ – הוילונות יעלו או ירדו בהתאם לצורך ע"י משיכה קלה בחבל/בגלגלת.

לוילון הגלילה מראה מינימליסטי הנחשב לאהוב ביותר בקרב מעצבים ואדריכלים. הוילון עצמו הינו מסך בד בעל רמות שונות של אטימות, היעיל במניעת חדירה ישירה של קרני השמש. לרוב נמצא את וילונות הגלילה במשרדים ומוסדות מסחריים. מחד, יעילותם הרבה לפרטיות והצללה, מאידך, עיצוב וילון אשר אינו משפיע על אופי החלל בו הוא נמצא.

וילונות גלילה – לעיצבו הבית

קטגוריית וילונות גלילה כוללת מוון כל כך גדול של דגמים וצורות שהווילונות האלה יכולים בקלות להיחשב לחלק בלתי נפרד של הלבשת הבית ולא כפריט פונקציונלי בלבד. המנגנון הקל והמתקדם שמתקינים היום לכל וילון כזה הופך אותו לנוח הרבה יותר לתפעול משום שאפשר לבחור גם מנגנון גלילה ידני מחומרים קלים וחזקים, או מנגנון גלילה חשמלי לנוחות ההפעלה גם לאנשים שמתקשים בכך פיזית.

האסתטיקה של הבית רק מרוויחה מכך

עיצוב הפנים של הבית יכול להרוויח רבות מכך שיש וילונות גלילה על החלונות משום שהיום אנחנו מוצאים אותם בשלל של דוגמאות וצבעים, הדפסים ואריגות למיניהן שאפשר לגוון ולשלב במקומות שונים. אם אתם רוצים את המראה הקלאסי והאלגנטי המאופק אפשר להתקין וילונות שהם סולידיים יותר למראה ויכולים לספק דרגות שונות של הצללה. לחללים בבית שהם חדרים של הילדים או הצעירים במשפחה אפשר להוסיף את הווילונות התוססים והצבעוניים יותר. התמונות שאפשר להדפיס ולשלב בווילונות כאלה שנפרשים כמו תמונת ענק על החלונות יכולות להאיר את החדר ולהוסיף גווני אור וצל מעניינים לחדר הודות לתאורה שנשקפת דרכה.

פרטיות לפי הצורך וההחלטה שלכם

כשאתם מתקינים וילונות גלילה בבית אתם אלה שמחליטים על מידת ההצללה והפרטיות שנדרשות לכם. אתם יכולים להצליל את החדר לגמרי בשעות היום וגם לשמור על הפרטיות שלכם מבלי להחשיך אותו כליל. אתם יכולים להסתיר את החיים הפרטיים שלכם ועדיין ליהנות מתאורה טבעית מקסימה שנשקפת מבעד לווילונות יפים שמעוצבים בצורה עכשווית. זה בדיוק מה שהופך את מראה החדר לעדכני ומודרני כל כך, יחד עם טאץ' של טקסטילים שמתאימים לתקופה.

פונקציונליות ללא הפסקה

בין אם תחליטו על מנגנון ידני לגלילה כדי לשמר את המראה הווינטג'י ובין אם תבחרו במנגנון חשמלי, הנוחות של וילונות גלילה אינה מוטלת בספק. כשמחברים להם גם מנגנון חשמלי יכולים לשלב זאת גם במערכת הבית החכם שלכם ובזאת להשלים את החיבור של הבית כולו למערכת שליטה מרחוק ובקרה על כל פעולה. לכם זה נוח ולמי שנמצא בבית זה בוודאי מתאים יותר להזיז וילון מבלי לזוז מהכיסא שלו ובכל זאת לקבל את רמת התאורה והפרטיות המתאימה.

 

סוגי וילונות גלילה: המוצרים

וילון גלילה למשרדים
וילונות גלילה הצללה בחדר ישיבות

וילונות גלילה הצללה

לוילונות הגלילה מגוון נרחב של בדי הצללה. בדים אלו גורמים בעיקר להצללת האור בחלל. הכוונה היא, שבד מסוג זה אינו אוטם באופן מלא את קרני השמש הנכנסות פנימה, אלא מסנן אותן ומפזר את האור בחלל באופן אחיד.

וילון גלילה אטום
וילונות גלילה האפלה בחדר השינה

וילונות גלילה האפלה

וילון גלילה מסוג זה, כשמו- מאפיל/מחשיך את החלל. בד האפלה הינו בד אטום למניעה וחדירה ישירה של קרני השמש. יוצר פרטיות והחשכה מלאה. מתאים בעיקר לחדרי שינה, חלונות השטופים שמש חזקה לאורך רוב היום, חדרי הקרנה וכו.

וילון גלילה מודפס לחדר הילדה
וילונות גלילה מודפסים לחדרי ילדים

וילונות גלילה מודפסים

 באמצעות טכנולוגיית דיו ירוקה וייחודית, ניתן להדפיס על גבי בד הוילון כל תמונה או תדפיס שרק נרצה. נחשב לטרנד חדשני וייחודי בעולם הוילונות וההצללה.

וילונות גלילה רשת
וילון גלילה רשת בסלון

וילונות גלילה רשתות

וילון גלילה רשת הינו מוצר הצללה ייחודי.
מיתרונותיו הבולטים, יעילות בסינון את קרני השמש, שמירה על הארה טבעית בחלל והיכולת להביט דרכו החוצה. לוילון גלילה מסוג זה, מגוון רחב של רשתות שלכל אחת מהן אופי ומטרה שונים.

FA0BFDFD-4C30-CC0D-E63F-E5069E307A9F
מסך הקרנה נגלל

מסך הקרנה נגלל 

למעשה, זהו וילון גלילה מבד אטום המותאם לצרכי הקרנה על גביו. לרוב יעשה שימוש בבדי האפלה. וילונות גלילה מסוג זה, מתאימים בעיקר למשרדים וחדרי ישיבות בהם יש צורך בבדים אטומים להחשכת החלל לצורך ההקרנה.

מנגנוני הפעלה: גלילה ידנית וחשמלית

וילון גלילה בהפעלה ידנית

התפעול יבוצע באמצעות שרשרת מתכת/פלסטיק הנגללת במשיכה כלפי מעלה ומטה. ניתן לבחור צד למנגנון- ימין/שמאל.

וילון גלילה בהפעלה חשמלית

ניתן לחבר וילונות חשמליים לתשתית בית חכם ולתפעל אותם באמצעות כפתור/מתג/שלט או אפילו באמצעות אפליקציה בסמארטפון.  נוסף על כך, ניתן לתזמן מראש את השליטה בוילונות ע"פ הלו"ז היומי שלנו. למשל, אדם שירצה להאיר את חלל חדר השינה שלו במקביל לשעת היקיצה שלו בבוקר. יוכל לתזמן מראש שהוילונות יפתחו בשעה בא הוא קם בבוקר וכן הלאה.

וילונות גלילה רשת חשמליים לבית/למשרד:

לה קורטינס מציגה את פתרון ההצללה היפה, היעיל והאיכותי ביותר עבור הבית/המשרד שלכם. סינון קרני השמש עד 85% ופיזור האור בצורה אחידה בחלל החדר. באמצעות גלילת הרשת שלנו, תוכלו ליהנות מנוף ומאור טבעי לפנים החלל ויחד עם זאת לא להסתנוור מקרני השמש.

וילונות חשמליים משולבים: גלילה + וילונות הסטה:

פתרון הצללה יפה וחכם לבית. באמצעות שילוב בין שני מוצרי הצללה שונים, ניתן מענה לכמה פרמטרים:

מצד אחד, במידה ומדובר בגלילת האפלה (אטומה לאור), זו תסייע בהחשכה מלאה ושמירה על פרטיות בפנים החלל. במידה ומדובר בגלילת רשת, זו תסייע בפיזור יעיל של קרני השמש, כמו כן ניתן יהיה לצפות בנוף הנשקף מבעד לגלילה ויחד עם זאת לא ניתן יהיה לצפות מבחוץ על המתרחש בפנים חלל החדר. 

מצד שני, וילונות ההסטה מצלילות את החלל, מסננות את קרני השמש הישירות ומפזרות בצורה אחידה את האור הטבעי הנשקף מבעד לחלון. נוסף על כך, וילונות מסוג זה  יוסיפו המון הוד והדר לחלל החדר תוך שמירה על החמימות והרכות הביתית הרצויה.

מתעניינים בייעוץ מקצועי?

איש מקצוע ומעצבת פנים אצלכם בבית, ללא עלות וללא התחייבות!
חייגו עכשיו:  077-2305133 או השאירו פרטים לתיאום פגישה

סוגי הגימורים השונים

חיתוך לייזר גאומטרי
חיתוך לייזר גאומטרי

טכנולוגיית חיתוך בלייזר – בוילונות הגלילה, חיתוך הבדים נעשה באמצעות צריבה על גבי הבד השומר על איכות הבד ומונע מצב בו עלול הבד להיפרם.

וילונות גלילה עם משקולת תחתונה
משקולת לוילונות גלילה

מסילות תחתונות ומשקולת – באמצעות מסילה המחוברת לתחתית וילון הגלילה, אנו שומרים על מראה ישר ויציב של בד הוילון ועמידותו לטווח הארוך.

RB_1552_wm
חיתוך לייזר גאומטרי

קסטות לוילונות גלילה – לוילונות הגלילה מגוון של קסטות בגדלים, בצבעים ובאורכים שונים בהתאמה מלאה לאופי הוילון הנדרש.

המדריך האולטימטיבי לבחירת וילון הגלילה המתאים לכם

וילונות גלילה נחשבים לאחד הוילונות הנוחים ביותר לשימוש. מדובר בוילונות המהווים פתרון אידיאלי להצללה ונוחים לתפעול באמצעות מערכת שליטה קלה ללא מאמץ. וילונות גלילה נוחים ביותר להפעלה – באמצעות משיכה קלה בחבל והגלגלת הוילונות יעלו או ירדו בהתאם לצורך.

אדריכלים ומעצבי פנים רבים בוחרים בוילונות גלילה כוילון הנבחר כמוצר הצללה, ובהחלט רואים את האטרקטיביות שלו בשוק הישראלי וחזרתו לקדמת הבמה בשנים האחרונות.

מדוע יש צורך בוילון גלילה

ענף האבזור לבית עבר שדרוג משמעותי בשנים האחרונות והיום ניתן ליהנות משלל מוצרים אשר מביאים עימם את הקדמה כמו למשל וילונות מהדגם הנ"ל אשר מאפשרים לכם באמצעות פעולה פשוטה ליהנות מהצללה.

כאשר מעוניינים בפתרון הצללה יצירתי ונוח- וילון גלילה מהווה את הבחירה הטובה והנוחה ביותר. מדובר בבחירה של אנשים פרטיים לצד אנשי עסקים. אנשי עסקים בוחרים להוסיף את הוילון על מנת להקנות למשרד מראה קליל יותר וליהנות מאור טבעי בהתאם לצרכים של אנשי העסקים במשרד. אור יום בריא יותר ולכן אנשי עסקים מעדיפים לעשות שימוש בפתרונות הצללה מהסוג הנ"ל.

אילו סוגים של וילונות הצללה ניתן למצוא

אנו בחברת La Cortinas מציעים לקהל הלקוחות מגוון רחב של וילונות גלילה לבית או למשרד. בעבר הוילונות היו עשויים משלבי עץ או חבל, אך כיום בשל השינוי אשר חל בתחום עיצוב הבית ניתן למצוא סגנונות שונים המשתלבים נהדר. במרבית הוילונות ניתן למצוא גם מנוע חשמלי הכולל שלט רחוק כך שניתן להפעיל את הוילונות מכל מקום בבית, בין אם אתם נמצאים בסלון או בין אם בחדר העבודה.

באשר למראה, כיום ניתן למצוא וילונות בסגנונות ייחודיים כמו סגנון כפרי, קלאסי או מודרני- כל סגנון אותו תבחרו ישתלב היטב בבית או במשרד והתוצאה תהיה מרהיבה ביותר ואתם לא תוכלו להסיט את המבט מהוילון. אנו ב- La Cortinas מציעים לקהל הלקוחות מגוון רחב של וילונות למשרד או לדירה מסגנון גלילה. בעבר הוילונות היו עשויים משלבי עץ או חבל, אך כיום בשל השינוי אשר חל בתחום עיצוב הבית ניתן למצוא סגנונות שונים המשתלבים נהדר. במרבית הוילונות ניתן למצוא גם מנוע חשמלי הכולל שלט רחוק כך שניתן להפעיל את הוילונות מכל מקום בבית, בין אם אתם נמצאים בסלון או בין אם בחדר העבודה. באשר למראה, כיום ניתן למצוא וילונות בסגנונות ייחודיים כמו סגנון כפרי, קלאסי או מודרני- כל סגנון אותו תבחרו ישתלב היטב בבית או במשרד והתוצאה תהיה מרהיבה ביותר ואתם לא תוכלו להסיט את המבט מהוילון.

וילונות אלה מאוד מותאמים גם לעיצוב המודרני, וילונות גלילה מעניקים מראה מינימלי אך עיצובי. מראה שנותן לאותו חלל את הכבוד הראוי לא, אך לא לוקח יותר מדי מבחינה ויזואלית משאר חלקי החלל.

השלבים מכניסים כמות מספקת של אור

באשר ליתרונות של הוילונות, ניתן למנות את כמות האור והאוויר. השלבים של וילונות הגלילה מנוקבים לאורך, דבר המאפשר קבלת כמות של אור ואוויר. נוסף על כך כיום בשל הקדמה ניתן לעשות שימוש נוח בוילונות ולהקנות לבית או למשרד את המראה המבוקש.

כיום ניתן להשיג את הוילונות במגוון רחב של מחירים

אותם מוצרי הצללה כמו וילון גלילה מעצבים את הבית ומשרים אווירה נעימה וייחודית. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של וילונות גלילה במחירים שונים בהתאם למשקל ולגודל של הוילון, מומלץ לבדוק את טווחי המחירים בפירוט המלא שלנו.

אורך חיי מוצר ארוכים

צוות מקצועי עטור ניסיון חותך את הבדים על שולחנות גזירה מותאמים אישית ובאמצעות חיתוך לייזר או אולטרה סוניק יוצר וילונות שמתפקדים לזמן רב, ונותנים לבית מראה נהדר. טכנולוגיית החיתוך המתקדמת היא מהמתקדמות בעולם ומונעת מהבד להיפרם וכך להחזיק זמן רב.

מוצרי גלילה מבית La Cortinas

אצלנו תמצאו מגוון רחב של וילונות על כל הסוגים השונים החל מפלסטיק, עץ, מתכת ועוד. החנות שלנו מחזיקה בדגמים המתקדמים ביותר ומעניקה שירות איכותי לקהל הלקוחות זה למעלה מ-50 שנה. במידה ואתם מתלבטים, צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בכל הקשור לבחירת הוילונות על מנת שתוכלו להוסיף את התוספת המושלמת לבית שלכם. אנו מציעים מגוון רחב של וילונות עם הדפסים אשר ישדרגו את האווירה במקום תוך התאמה מדויקת לצרכים של קהל הלקוחות שלנו.

לקבלת ייעוץ חינם, ניתן ליצור עמנו קשר במגוון דרכים לנוחיותכם:

  1. 1. שילחו לנו הודעת WhatsApp
  2. 2. התקשרו אלינו למספר 0772305133
  3. 3. השאירו פרטים:

סגירת תפריט